Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zipp RoadStar 250 - mini test

Featured Replies

Napisano

Witam.

Na początek troszkę danych : dane techniczne

Jazda testowa na odcinku około 40km, wliczając troszkę miasta, a reszta po miejscowościach otaczających Zawiercie.

Jeżeli szukamy motocykla, który będzie nam służył jako "niedzielna zabawka" na wypady na wieś, trzeciorzędnymi drogami, bez potrzeby wyprzedzania kogokolwiek i czegokolwiek, spokojna jazda w granicach 70-80km/h, to może być to dobry wybór.

Ogólnie, prowadzi się bardzo "lekko" i poprawnie, jak na "chińczyka".

Biegi, praca silnika, osprzętu nie wzbudzają zachwytu, ale nie jest też tak, że nie da się jeździć.

Hamulce całkiem znośne, opony na suchym dają rade, na mokrym odradzam próby "układania" się w zakręcie. Twarde chińczyki nie lubią wody.

Reasumując, za nieco ponad 7kzł otrzymujemy nowy motocykl, który udaje wyglądem "Virago". Manetki, przełączniki wszystko z "grubo ciosanego plastiku".

Jeżeli natomiast zapomnimy o tym, czym jedziemy, a skupimy się na jeździe, "moplik" daje dużo frajdy, pozwala się odprężyć, cieszyć mijaną z niewielkimi prędkościami otaczającą przyrodę.

Jeżdżąc Virago 125, 535, Hanią 1500, najbliżej chińczykowi jest niestety do 125.

A więc podsumowując:

- na autostradę, drogę szybkiego ruchu, zatłoczoną krajówkę się nie nadaje

- do miasta też średnio poprzez nawiązania do "kruzerów"

- idealna zabawka na podmiejskie ścieżki, rzadko uczęszczane drogi.

Do plusów można także zaliczyć dźwięk silnika, o ile nie przekraczamy 2-2,5kobr, wtedy brzmi jak na V-ke przystało, powyżej...zaczyna się "kosiarka".

Napisano

ostatnio byl takim kumpel za zlocie, to wyglada jak motorynka i sam stwierdzil, ze jedynie dla bardzo niskich kierownikow sie sprzecik nadaje

Napisano
  • Autor

Mam 192cm, i całkiem zabawnie się tym jeździ. Jest to wielkości Virago125, a więc malutkie. Wujek ma 170cm w "kapeluszu" więc nic większego nie wchodziło w rachubę.

Jest zadowolony i to się liczy. Zobaczymy po pierwszych kilku tysiącach, jak się będzie sprawowało.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.