Skocz do zawartości

Zestaw multimedialny Kenwood - prośba o opinie/informacje


netpro

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam zestaw Kenwooda i potrzebuje opinii na jego temat, bawiłem sie nim krotko u kumpla w aucie i nie wiem wszystkiego, a informacji w wydaniu PL w sieci jest niewiele, nie miałem też możliwości porównania jakości dźwięku, bo ma seryjne głośniki i zasilanie ze wzmacniacza "zestawowego", a nie zewnętrznych.

Zestaw zawiera:

- sterowanie KVT-725 DVD

- monitor with DVD receiver hideway unit

- navi KNA-DV3200

- jakis tuner, co niby powiadamia o sytuacji na drogach w czasie rzeczywistym KNA-TM320

Z tego co sie zdążyłem zorientować to byłaby możliwość spięcia tego z dwoma wzmacniaczami (przód i sub), odtwarza DVD, coś z ustawień audio w menu widziałem, że są w miarę rozbudowane.

Czy gdzieś w PL można w dobrych cenach zakupić do niego:

- jakis dysk, czytnik pamieci, usb, zeby mozna było wrzucic muzykę, jedynie widzę dyski key reg, ale cenowo powalają, a i w PL ich nie widać.

- tuner dvb-t mpeg4, tez w jakiejś rozsądnej cenie

- jak wygląda możliwość podpięcia kamery, a może da sie kilka kamer i jakie to by musiały byc kamery

- pod jakim kątem szukać map, w sensie jakie będą działały na tej navi

Jaka jest ogólnie ocena tego sprzętu pod względem jakości dźwięku, obecnie posiadam Pionka DEH-4200SD i nie wiem czy jest sens sie bawić w zmianę (pasuje mi czytnik SD), bo w sumie to tylko na muzyce by mi najbardziej zależało, no i może na ew dołożeniu TV jeżeli cena byłaby kusząca.

Czy może pogonić to do ludzi, a wtedy jak to wycenić?

Prośba o opinie i sugestie, bo kabli w nim od cholery i nie chce mi sie pruć auta, by później wracać do poprzedniego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.