Skocz do zawartości

Czujniki parkowania vectra C


krecha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do założenia czujników do vectry c gts. Niestety nie będą to czujniki fabryczne ale chce je zrobić aby były wizualnie i funkcjonalnie zbliżone do fabrycznych. Wiem że od spodu zderzaków są fabryczne miejsca gdzie należy wiercić, ale ja bym wolał uniknąć ściągania zderzaków do ich montażu, bo i po co wink.gif. W sieci znalazłem zdjęcie tyłu gts-a ze zwymiarowanymi fabrycznymi czujnikami, ale niestety przodu nie mogę nigdzie namierzyć. Może ma ktoś z Was fabryczne czujniki w gts-ie przed liftem i by mógł pomierzyć i zwymiarować ich lokalizację?

Chodzi mi o coś mniejwięcej takiego ale dla przodu gts-a przed liftingiem

imgp0033x.jpg

Będę wdzięczny za wszelką pomoc 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Będę wdzięczny za wszelką pomoc

Pomoc nie pomoge, ale powiem tylko tyle - tylny zderzak sciaga sie moze 10 minut jak sie nie wie o co chodzi. Za cholere bym nie montoqwal czujnikow bez sciagania zderzaka - chocby po to, by dobrze i ladie poukladac przewody w zderzaku - przemysl ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.