Skocz do zawartości

zawieszony pływak


PannaDzika

Rekomendowane odpowiedzi

tzn. Panowie tak ja-laik wnioskuję, że zawiesił mi się pływak, po zgaszeniu auta wskazówka wraca na miejscę, a po odpaleniu od wczoraj stoi w miejscu, niby gdzieś coś pod którymś fotelem posmyrać czy jak ja to mam zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tzn. Panowie tak ja-laik wnioskuję, że zawiesił mi się pływak, po zgaszeniu auta wskazówka wraca na

> miejscę, a po odpaleniu od wczoraj stoi w miejscu, niby gdzieś coś pod którymś fotelem

> posmyrać czy jak ja to mam zrobić ?

PS: nie zapomnij o odkręceniu przewodów paliwowych, jak odkręcisz lekko poleci benzin.

Odkręć kanape tył, tam znajdziesz blachę, po odkręceniu tej że blachy odkręć pompe (chyba 8 czy 10 śrubek) wyciągnij ją i poruszaj pływakiem. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PS: nie zapomnij o odkręceniu przewodów paliwowych, jak odkręcisz lekko poleci benzin.

> Odkręć kanape tył, tam znajdziesz blachę, po odkręceniu tej że blachy odkręć pompe (chyba 8 czy 10

> śrubek) wyciągnij ją i poruszaj pływakiem.

dzięki - do pompy się dostałam, poruszałam, trochę się coś ruszyło, nie miałam już sił dziś, dlatego jutro się tym zajmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.