Skocz do zawartości

Pioneer DEH-1400UBB - problem z kontrastem wyświetlacza


tigger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dopiero co nabyłem ten model, zamontowałem i jest problem: wyświetlacz ma tak słaby kontrast, że ani w dzień ani w nocy nic nie widać dopóki nie patrzy się na radio pod kątem prostym.

Jest jakieś tam ustawienie wyświetlacza (dimmer) ale to niewiele zmienia.

Mój model ma czarne litery na niebieskim tle, wrzuciłem ten model na GOOGLE widzę że na niektóre zdjęcia niby tego modelu mają białe litery na czarnym tle co wygląda na dużo lepsze rozwiązanie.

Pytanie: czy ktoś ma ten model co ja (czarne litery na niebieskim tle) i może potwierdzić (lub nie) kwestię czytelności.

A z drugiej strony: o co chodzi z tymi różnymi kolorami podświetlenia niby w tym samym modelu?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> dopiero co nabyłem ten model, zamontowałem i jest problem: wyświetlacz ma tak słaby kontrast, że

> ani w dzień ani w nocy nic nie widać dopóki nie patrzy się na radio pod kątem prostym.

> Jest jakieś tam ustawienie wyświetlacza (dimmer) ale to niewiele zmienia.

> Mój model ma czarne litery na niebieskim tle, wrzuciłem ten model na GOOGLE widzę że na niektóre

> zdjęcia niby tego modelu mają białe litery na czarnym tle co wygląda na dużo lepsze

> rozwiązanie.

> Pytanie: czy ktoś ma ten model co ja (czarne litery na niebieskim tle) i może potwierdzić (lub nie)

> kwestię czytelności.

> A z drugiej strony: o co chodzi z tymi różnymi kolorami podświetlenia niby w tym samym modelu?

> Pozdr.

jedna mała literka a tyle zamieszania hehe.gif model oznaczony jako UBB ma niebieskie tło wyświetlacza i czarne litery a model UB czarne tło z białymi literkami, więc albo kupiłeś wysyłkowo i sprzedawca poleciał w kulki albo sam nie zwróciłeś uwagi na to clown.gif

sam przeczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.