Skocz do zawartości

zakup pandy


wujcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po sąsiedzku... wink.gif

Teść ma nagraną Pande z 2004 roku, Wszystko cacy ale sprzęgło twarde jak holera.... Tu pytanie... Czy może linka tak ciężko chodzi czy to koniec sprzęgła, nigdy nie jeździłem pandą więc nie mam porównania. przebieg to 118 tyś. Bedę wdzięczny za wszystkie rady. pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam po sąsiedzku...

> Teść ma nagraną Pande z 2004 roku, Wszystko cacy ale sprzęgło twarde jak holera.... Tu pytanie...

> Czy może linka tak ciężko chodzi czy to koniec sprzęgła, nigdy nie jeździłem pandą więc nie

> mam porównania. przebieg to 118 tyś. Bedę wdzięczny za wszystkie rady.

w poprzedniej pandzie (2003) ciezko mi sprzeglo latalo... i dolatalo do 150 kkm i tak poszla do ludzi - sprzeglo dzialalo bez zastrzezen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w poprzedniej pandzie (2003) ciezko mi sprzeglo latalo... i dolatalo do 150 kkm i tak poszla do

> ludzi - sprzeglo dzialalo bez zastrzezen

Jeżeli chodzi ciężko to raczej linka może mało jeżdżona albo uszkodzona osłonka pancerza. Mi jak sie sprzęgło kończyło w pandzie nadal chodziło delikatnie.

Pamiętaj, że koszt sprzęgła w Pandzie jest bardzo niski w sensie dobrej firmy sprzęgło plus wymiana w Pandzie to niższy koszt niż w jakimkolwiek innym aucie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam po sąsiedzku...

> Teść ma nagraną Pande z 2004 roku, Wszystko cacy ale sprzęgło twarde jak holera.... Tu pytanie...

> Czy może linka tak ciężko chodzi czy to koniec sprzęgła, nigdy nie jeździłem pandą więc nie

> mam porównania. przebieg to 118 tyś. Bedę wdzięczny za wszystkie rady.

Ja też miałem twarde sprzęgło ,szarpało przy zimnym silniku i brzęczało przy ciepłym,wymieniłem je na Valeo koszt ok 300zł za sprzęgło,smar i opaski do przegubów i uszczelniacz wybieraka skrzyni(sam robiłem więc za fri).Teraz chodzi ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.