Skocz do zawartości

Jakie radio oraz głośniki


LiteThat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam kolejny temat korzystając z okazji jestem zainteresowany zmiana fabrycznego radia philipsa i glosnikow fabrycznych na cos firmowego. Mam na mysli radio Pioneera lub JVC a co do głosnikow jak narazie zamontowanych w standardowe miejsca po tych fabrycznych firmy Hertz 100 dwudrozne. Moje pytanie brzmi czy warto czy moze miacie tansze rownie dobre glosniki oraz radia. Chciałbym o wypisanie propozycji. W przyszlosci chciałbym zamontowac rowniez na tylna półkę. Dzieki za odpowiedz (seicento 900 rocznik 2000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam radio JVC KD-X50BT, nie jest na płyty tylko usb. Ale kto dzisiaj słucha płyt?? Głośniki z stajni magnat, tanie a grają zaskakująco dobrze. mam taki zestaw i gra super. W radiu można ustawić dowolny kolor podświetlenia wyświetlacza i osobno panelu sterującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja polecam radio JVC KD-X50BT, nie jest na płyty tylko usb. Ale kto dzisiaj słucha płyt?? Głośniki

> z stajni magnat, tanie a grają zaskakująco dobrze. mam taki zestaw i gra super. W radiu można

> ustawić dowolny kolor podświetlenia wyświetlacza i osobno panelu sterującego.

zapomnaiłeś zaznaczyć dość istotną wadę - brak ściaganego panela.

z tanich radyjek z usb - pioneer mvh150ui albo 1400ub ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja polecam radio JVC KD-X50BT, nie jest na płyty tylko usb. Ale kto dzisiaj słucha płyt?? Głośniki

> z stajni magnat, tanie a grają zaskakująco dobrze. mam taki zestaw i gra super. W radiu można

> ustawić dowolny kolor podświetlenia wyświetlacza i osobno panelu sterującego.

Co do głośników to patrzyłem jak narazie za trzema i znalazłem takie (wszystkie montowane w miejsce starych glosnikow) Hertz 100 ( dwudrożne) lub infinity ref 4032cf albo TS-G1023

Tylko moje pytanie brzmi czy aby te głośniki zmieszcze i zdołam przykrecic maskownice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na 99,9% przykręcisz, tylko trzeba będzie dwa końce głośników odgiąć po przekątnej, one są

> przykręcane na dwie śruby.

No tak tylko ze z tego co dzis zauwazylem to głosnik przykreca sie do maskownicy nastepnie maskownice do deski rozdzielczej chodzi o to ze jak kupie dwudrozne to czy sopran na glosniku np hertza nie bedzie dotykal maskownicy? a drugie pytanie moze glupie ale w starym radiu mam z anteny (kablem ekranowanym) wyjscie jakby "czincz" (nie wiem jak sie to pisze) czy w radiu PIONEER MVH-150Ui tez takie bedzie czy bede musial podpinac sie pod kostke iso ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podejdzie na pewno, bo tam w tej maskownicy jest taki dystans gdzie się przykręca ten głośnik,

> antenę też na pewno podłączysz, ewentualnie trzeba będzie kupić przejściówkę za 5 zł.

No wiec tak w moim sc wszystko bylo dostepne to znaczy wyjscie z anteny + przejsciówka (do starego radia ) (bez przejsciówki pasuje do nowych typow radii smile.gif ( mile zaskoczenie ). Zakupiłem Pioneera 150 UI (w zestawie kostka iso) fajne radio i do niego glosniki JBL CS-4 (100) gra bardzo ładnie ( nie ma niskich tonów za bardzo ale po 100 nie mozna sie cudów spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.