Skocz do zawartości

instalka do Mondeo II


troliczek2

Rekomendowane odpowiedzi

siemka ceny benzyny to wiadomo porażka i naszła mnie myśl założyć instalacje gazowa , w moim mieście cena obliguje 2 tys. zł a dokładnie na moję zapytanie warsztat odpisał -- instalacja za 2000zł wtryski OMVL trwałość około 100-150 tys.km , co powiecie o tych wtryskach OMVL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no nic nie napisał a konkretnie , jak jesteś w temacie lub inni to co czyli jaka ma być

2 tys mi sie wydaje malo za dobre komponenty

wtryski omvl lub hana lub barracuda

reduktor silver lub zavoli lub ac r01

sterownik stag 4plus (moze byc ECO ale w tej cenie wolalbym inny) lub wyzszy model staga lub tecg 214 lub agis lub kme

wystrzegalbym sie reduktorow tomasetto alaska a pewni taki by ci zamontowali, sterownikow typu roxi, lechy i inne wynalazki lub staruszki zalegajace magazyny

i najwazniejszy - montaz + ustawienie

tez mam mondka II , mam omvl , silvera , agisa i jezdzi jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz mi te nawet 100 tys nie zagraża , zakładam że ma byc ok przez 20-30 tys.km

Przy 20 tyś km chyba bym sie mocno zastanowił nad celowością instalacji LPG.

Tak czy inaczej nawet Valteki zrobią taki przebieg jeśi ich gazownik nie założy do góry dyszami i nie potraktuje ciśnieniem 2 barów biglaugh.gif

Zapytaj o specyfikację instalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2 tys mi sie wydaje malo za dobre komponenty

> wtryski omvl lub hana lub barracuda

> reduktor silver lub zavoli lub ac r01

> sterownik stag 4plus (moze byc ECO ale w tej cenie wolalbym inny) lub wyzszy model staga lub tecg

> 214 lub agis lub kme

> wystrzegalbym sie reduktorow tomasetto alaska a pewni taki by ci zamontowali, sterownikow typu

> roxi, lechy i inne wynalazki lub staruszki zalegajace magazyny

> i najwazniejszy - montaz + ustawienie

> tez mam mondka II , mam omvl , silvera , agisa i jezdzi jak nalezy

wysłałem mu meila co zamierza zamontować , zobacze co i czy wogule odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odpisał -- proszę zadzwonić , więc wymijająca odpowiedz że -- no właśnie

Zadżwoń i zanotuj to co usłyszysz to sie potem oceni co to warte.

Sama cena 2 tyś sugeruje że będzie po taniości wiec spodziewałbym się czegoś w stylu Lecho SEC

I koniecznie zapytaj czy fachman ściąga kolektor czy może jednak wierci otwory na wkrętki na chybił trafił bez ściągania a wióry z wiercenia to sobie same wylecą i nie porysują cylindrów albo nie dostaną się pod zawór wydechowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odpisał bo nie dzwoniłem ---- Witam mamy instalacje Agis cena 2000 zł z zbiornikiem nie ma problemu dajemy jaki sobie klient zyczy instalacja na wtryskach OMVL reduktor mozemy panu zamontować Zavoli sterownik Agis najnowższa wersja.Mamy też wersje Agisa z wtryskami Baracuda ale to już koszt 2300 zł.Pozdrawiam , i co powiecie o takim zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Agis cena 2000 zł ...najnowższa wersja.

Agisów jest kilka. Najnowsza wersja to Agis P12 który robi korekty po OBD. Coś jak Stag300 Premium. Jednak myśle że dostaniesz co najwyżej P12 Basic/Mini ale najprędzej to M210. Agis to dobry sterownik ale ważniejszy jest fachman co go zakłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.