Skocz do zawartości

Witac to sie może nie będę na nowo...


delco

Rekomendowane odpowiedzi

> Uważaj na Siebie!

Jak sie przejechałem juz jak swoim a nie na jeżdzie próbnej tez się boje... Choć 600 ki jakos ogarnialem... Czeka mnie zmudna nauka jazdy...

Wiem że brzmi to jak podpucha ale ja naprawdę chcialem kupic FZ6/CBF600/V-stroma 650/ diverszynkę. no ew horneta... ale trafiały się same padaki...albo kosmicznie drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wypominając wieku - myślałem, że kupisz jakaś armaturę...

Chcialem na poczatku intruza czternastkę - ale ciezko o dobry stan... dobry był po 20 kzl - a za taka cene oczekiwalby stanu rewelacyjnego.... Potem nawet oglądałem dużego intruza - 1800 ale za wielki. Honda VTX 1500 juz była lepsza... ewoluowałem w kierunku golasa az ostał się fazer - czyli golas z owiewka górną... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif Może jeszcze dokupię armaturę - ale na pewno nie w tym roku bo zona mnie zje... poza tym muszę sprzatnąc w garazu bo fazer i samochód zony mieszcza się kiepsko... rozwazałem tez zmiane zony na model przyjaźniejszy - ale moze tez nie w tym roku... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...ale spieszę donieśc proszę szanownego Kolezeństywa że stałem sie na powrót pelnoprawnym

> czlonkiem kacika motocyklowego, zanabyłem własnie yamahe fz1 - chciałem fz6 ale co zrobić...

To jest pierwszy motocykl? devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eeeee... teraz na FZ1 zdaje się egzaminy na prawo jazdy

No szacun jak ktoś po 20 godzinach jazdy na kursie zda bez problemu.... ja mam nawinięte ok 20 tys km na róznych motocyklach (od Kobuza po bandita 1200), przyznaje mialem 3 lata przerwy od powazniejszej jazdy niz wokół sklepu... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif i moze ogólnie mało zdolny jestem... ale dopiero po 20-30 próbach ruszam tak jak mam zamiar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. i moze ogólnie mało zdolny jestem... ale dopiero

> po 20-30 próbach ruszam tak jak mam zamiar...

Ale ze w sensie na FZ1 masz problem z ruszaniem?

Może coś nie tak z nim jest?

Ja rozumiem duży bandit może zrywać, ale FZ1 od dołu bardzo łagodnie jedzie niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a moze on miał na myśli, że w końcu do "paczki" poniżej 4 sekund zszedł zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

W niedzielę robiliśmy zamieszanie w Bielsku na kazdych światłach.. i tak mnie naszło...

Wiem, moze proste, ale ile radości zlosnik.gif

286870026-20130421079-2.jpg

SV 650, 2 x BMW R1200R, V Max , poza kadrem Aprilla Tuono i MT-01 Bandit 1100

post-80280-14352520150545_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.