Skocz do zawartości

Cerwin Vega 124-skrzynia


bzyku44

Rekomendowane odpowiedzi

Ile litrów powinna mieć skrzynia do tego głośnika i jak długi port zastosować?? W winisd wychodzi mi litraz 41,6 i port o śr. 10cm i dł. prawie 50cm faint.gif Wie ktoś może jakie są zalecenia producenta co do skrzyni? I jakie własciwie fs ma ten głośnik bo znalazłem w jednym miejscu że 23hz, a w innym ze 26? I podobno dobrze zastosować do tego głośnika filtr subsoniczny (pzy ilu hz ma odcinac pasmo?) Z góry dziękuję za odpowiedzi cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile litrów powinna mieć skrzynia do tego głośnika i jak długi port

> zastosować?? W winisd wychodzi mi litraz 41,6 i port o śr. 10cm

> i dł. prawie 50cm Wie ktoś może jakie są zalecenia producenta

> co do skrzyni? I jakie własciwie fs ma ten głośnik bo znalazłem

> w jednym miejscu że 23hz, a w innym ze 26? I podobno dobrze

> zastosować do tego głośnika filtr subsoniczny (pzy ilu hz ma

> odcinac pasmo?) Z góry dziękuję za odpowiedzi

najlepeij skrzynia zamknieta jak nie jestes pewien danych glosnika winsid jest dobry ale tylko do dobrych glosnikow o pewnych parametrach "ma racje " przy gorszych wylicza fantastyczne skrzynie wiec pewniejsza jest zamknieta a filtr subsoniczny mozesz sobie darowac chyba ze masz mocny wzmak a jesli juz to odcinaj ponizej 25Hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale akurat ten głośnik nie nadaje się do zamkniętej wink.gif Parametrów jestem pewien ale slyszałem że lepiej zrobic trochę większą bass reflex niż winisd podaje. Bardzo proszę o info kogoś kto miał styczność z tym głośnikiem swieca.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.