Skocz do zawartości

Cherokee...prośba o poradę


M_Komorowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Pojechałem dzisiaj oglądnąć Jeepa Cherokee.

Auto bardzo ladne: klik do ogłoszenia

nie bite, nie rdzewieją drzwi od spodu, silnik pracuje równo, skrzynia nie szarpie i biegi wchodzą płynnie.

Ale zastrzeżenia mam do twardego zawieszenia (nie sądziłem że aż tak jest sztywny), do skrzypiących plastików (umiarkowanie, ale mimo wszystko)

do nie opuszczającej się lewej tylnej szyby w drzwiach i co najważniejsze do niewielkiego wycieku między skrzynią a silnikiem. Co prawdza nie kapie z auta, ale połączenie jest mokre.

Co może być przyczyną i na jakie ewentualne koszty musiałbym sie przygotować ?

Z góry dzięki za wszelkie uwagi i sugestie. 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie.

> Pojechałem dzisiaj

>klik do ogłoszenia

> nie bite, nie rdzewieją drzwi od spodu, silnik pracuje równo, skrzynia nie szarpie i biegi wchodzą

> płynnie.

> Ale zastrzeżenia mam do twardego zawieszenia (nie sądziłem że aż tak jest sztywny), do skrzypiących

> plastików (umiarkowanie, ale mimo wszystko)

> do nie opuszczającej się lewej tylnej szyby w drzwiach

sprawdzić czy drzwi nie były naprawiane blacharsko

> i co najważniejsze do niewielkiego wycieku

> między skrzynią a silnikiem.

uszczelniacz w silniku lub skrzyni

> Co prawdza nie kapie z auta, ale połączenie jest mokre.

> Co może być przyczyną i na jakie ewentualne koszty musiałbym sie przygotować ?

> Z góry dzięki za wszelkie uwagi i sugestie.

Genaralnie: diesel, auto z bardzo malym przebiegiem nie bite i sprowadzone przez handlarza.... To się nie kuma wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdzić czy drzwi nie były naprawiane blacharsko

Nie były. Całe auto sprawdzpne miernikiem. Zaden element nie był lakierowany.

> uszczelniacz w silniku lub skrzyni

Orientujasz sie jakie to mogą byc koszty ? Wiem że trzeba wyciagac skrzynie i wał.

> Genaralnie: diesel, auto z bardzo malym przebiegiem nie bite i sprowadzone przez handlarza.... To

> się nie kuma

igła w stogu siana ? wink.gif...tez szukam dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie.

> Pojechałem dzisiaj oglądnąć Jeepa Cherokee.

szukaj w benzynie

a swoja droga ja mam 2003 i jakos nie za bardzo ma ochote skrzypiec i wszystko w nim dziala

btw - dlaczego benzyna? - przejzyj jeep.org.pl i zobaczysz ze nawiecej pytan typu cos sie zepsulo cos niedomaga cos z silnikiem itp itd jest od posiadaczy ropniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szukaj w benzynie

> a swoja droga ja mam 2003 i jakos nie za bardzo ma ochote skrzypiec i wszystko w nim dziala

> btw - dlaczego benzyna? - przejzyj jeep.org.pl i zobaczysz ze nawiecej pytan typu cos sie zepsulo

> cos niedomaga cos z silnikiem itp itd jest od posiadaczy ropniaka

ale ten 2.8 to nie jest już tak awaryjny jak 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale ten 2.8 to nie jest już tak awaryjny jak 2.5

co nie zmienia faktu ze o ile 3,7 jest praktycznie bezobslugowy i bezdotykowy tak w dieslach cos zawsze sie dzieje - jakis czujnik jakis wezyk jakis zawor - masz wybor tylko ze albo czesto albo rzadziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.