Skocz do zawartości

Heble przód... Co jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem się za przednie heble... i to ostro, bo były w niezadobrym stanie. Wszystko ładnie pięknie cacy (ależ kłamie) aż do pewnego momentu... ZAłożenia reparaturek zaciku... a dokładniej, osłonki na cylinderek...

3 osoby próbowały na milion sposobów... i coś jest nie tak...

Gumka oink.gif wyskakuje... Sprawdzam czy panowie dali mi dobry zestaw - AUTOFREN D4040 - niby pownien pasować, ale... coś nie..

I teraz ktoś mi powie jak mają się produkty tej firmy? MOże to jakiś badziew i lepiej zainwestować w ORI? Ma ktoś jakiś numer katalogowy ORI części? hmm.gif

Pacjent jak w opisie - PII 1.2 8V 2000r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są 2 zestawy , ten co wziąłeś jest pod system hamulcowy ate (nigdy nie widziałem w fiacie takiego)

> , drugi jest pod bosch-bendix (to bywa w 99% fiatów) i tutaj zestaw frensy ma numer D4337

D4337 też nie pasi... dół tej osłonki (dotykający zaciku) jest zbyt duży tzn. jakby średnica trochu za duża... a, że jest sztywny, to gnie się a wejść nie chce...

Nie wiem co jest z tymi hamulcami nie tak... sciana.gif Co za Fiat... sciana.gifsciana.gifsciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego ja ostatnio zmieniłem cały zacisk w stilonie bo takie czyszczenia i gumkowania na krótko

> pomagały + dopasowanie tych zestawów niekiedy jest właśnie takie lipne.

dlatego zastanawiam się czy nie pojechać po ori pakiet gumek do ASO...

Może będą lepiej dopasowane... a tu mnie swędzi lekko zetrzeć ten nadmiar gumy, bo nie wiele brakuje, ale założyć się nie da, bo wygina się... sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest za duży, tylko wyjmij całą gumkę z zacisku do końca, bo z Twojego opisu wynika że został Ci jeszcze metalowy kołnierz w zacisku, miałem to samo przy hamulcach z albei (system bosch-bendix)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie jest za duży, tylko wyjmij całą gumkę z zacisku do końca, bo z Twojego opisu wynika że został

> Ci jeszcze metalowy kołnierz w zacisku, miałem to samo przy hamulcach z albei (system

> bosch-bendix)

gumka w rowku nie istenieje już...

cały ten kołnierz nie mieści się w śrrdnicy aciku o jakieś 3-4mm

999743_479768102098526_1097127454_n.jpg

reszta obwodu jest dopasowana, a tu mocno wystaje...

widzisz to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.