Skocz do zawartości

Citroen Xsara - podłączenie do komputera


pierwszak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pewien problem ponieważ zawsze chciałem mieć diagnostykę w domu mojej Xsary 2 2000r 90KM. Mam oryginalny program DiagBox, zrobiłem wszystkie aktualizację, i kupiłem kabel do Citroena ale napewno nie oryginalny bo to na allegro za 60zł - ELM327. Podłączam go do gniazda w aucie, do komputera - stacyjka na zapłonie a program pokazuje cały czas błąd, że nie może się połączyć itd. Pomożecie mi ? Bo nie wiem o co chodzi a chciałbym mieć diagnostykę i zobaczyć dlaczego mi świecą AirBagi choć czasami świecą a czasami nie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> mam pewien problem ponieważ zawsze chciałem mieć diagnostykę w domu mojej Xsary 2 2000r 90KM. Mam

> oryginalny program DiagBox, zrobiłem wszystkie aktualizację, i kupiłem kabel do Citroena ale

> napewno nie oryginalny bo to na allegro za 60zł - ELM327. Podłączam go do gniazda w aucie, do

> komputera - stacyjka na zapłonie a program pokazuje cały czas błąd, że nie może się połączyć

> itd. Pomożecie mi ? Bo nie wiem o co chodzi a chciałbym mieć diagnostykę i zobaczyć dlaczego

> mi świecą AirBagi choć czasami świecą a czasami nie.

> Pozdrawiam

Od kiedy to ELM 327 jest kablem do DiagBoxa ???

Kup Actie3 (Lexia) http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=Lexia

a zagada Ci z autem smile.gif

A airbagi świecą CI bo kostki pod siedzeniami nie kontaktują smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od kiedy to ELM 327 jest kablem do DiagBoxa ???

> Kup Actie3 (Lexia) http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=Lexia

> a zagada Ci z autem

> A airbagi świecą CI bo kostki pod siedzeniami nie kontaktują

no własnie czasem zamiast wydawać pieniądze można zapytać autokącikowiczów. Szybciej taniej i lepiej.

Poza tym kiedyś obowiązkiem było uzupełnienie profilu abyśmy mogli wiedzieć z kim rozmawiamy i o czym.

Witaj w rodzinie francowatych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no własnie czasem zamiast wydawać pieniądze można zapytać autokącikowiczów. Szybciej taniej i

> lepiej.

> Poza tym kiedyś obowiązkiem było uzupełnienie profilu abyśmy mogli wiedzieć z kim rozmawiamy i o

> czym.

> Witaj w rodzinie francowatych

Witam,

no właśnie pospieszyłem się bo pisało, że do citroena. A co mogę z tym kablem teraz zrobić ? Wygląda tak: http://allegro.pl/kabel-diagnostyczny-elm-327-citroen-xsara-picasso-i3330466721.html

Jakiś program do niego ? A co do diagboxa to po prostu trzeba mieć jakiś oryginalny kabel do niego ? A co to są te adaptery lexia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> no właśnie pospieszyłem się bo pisało, że do citroena. A co mogę z tym kablem teraz zrobić ?

> Wygląda tak:

> http://allegro.pl/kabel-diagnostyczny-elm-327-citroen-xsara-picasso-i3330466721.html

> Jakiś program do niego ? A co do diagboxa to po prostu trzeba mieć jakiś oryginalny kabel do niego

> ? A co to są te adaptery lexia ?

Najlepiej odesłać i prosić o zwrot kasy smile.gif

Jedynie DiagBox/Lexia/PeugeotPlanet diagnozują dokładnie auta PSA

Reszta to zgadywanie lub niewiadoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.