Skocz do zawartości

KzAK- Uchwyt na tv jaki?


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nadszedł czas że muszę przenieść tv na ścianę. No i muszę kupić uchwyt, a że to mój pierwszy raz to doradźcie jaki, na co zwrócić uwagę. TV to LG 42 cale, jednak uchwyt musi być rozwojowy bo następny musi być większy (od sofy do tv 6m).

Upatrzyłem na alledrogo taki: http://allegro.pl/uchwyt-wieszak-led-lg-42ln570s-smart-tv-full-hd-i3474038969.html

A może jakiś inny?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Nadszedł czas że muszę przenieść tv na ścianę. No i muszę kupić uchwyt, a że to mój pierwszy raz to

> doradźcie jaki, na co zwrócić uwagę. TV to LG 42 cale, jednak uchwyt musi być rozwojowy bo

> następny musi być większy (od sofy do tv 6m).

> Upatrzyłem na alledrogo taki:

> http://allegro.pl/uchwyt-wieszak-led-lg-42ln570s-smart-tv-full-hd-i3474038969.html

> A może jakiś inny?

> pozdrawiam

Wszystko jedno jaki wybierzesz - grunt, żebyś go solidnie przymocował do ściany zlosnik.gif

Ja na Twoim miejscu poszukałbym z zabezpieczeniem przed dziećmi w postaci wsuwanego pręta. Z śrubką jest więcej zachodu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko jedno jaki wybierzesz - grunt, żebyś go solidnie przymocował do ściany

zwłaszcza że ściana z pustaka maxa "główką" czyli z miejsca wymiana kołków na fisher do szczelinówki

> Ja na Twoim miejscu poszukałbym z zabezpieczeniem przed dziećmi w postaci wsuwanego pręta. Z śrubką

> jest więcej zachodu

a często się ściąga w uchwytu tv?

no i czy te 6cm to nie za blisko ściany? chodzi o kable a zwłaszcza wpięcie jakiejś wtyczki na szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a często się ściąga w uchwytu tv?

Teoretycznie się nie ściąga. Pewnie w tej samej cenie masz uchwyty śrubka vs pręt więc masz wybór co Ci będzie wygodniejsze. Wyciągnąć jednym ruchem pręcik czy ginekologicznie majstrować przy śrubce grinser006.gif Być może zanim Ci TV padnie ani razu nie spróbujesz jak to jest wink.gif

> no i czy te 6cm to nie za blisko ściany? chodzi o kable a zwłaszcza wpięcie jakiejś wtyczki na

> szybko...

U mnie u dołu są 2-3 cm, u góry z 10 cm. Kable puszczone w czymś takim:

http://allegro.pl/polka-pod-tv-maskownica-kabli-multimebel-p120-wawa-i3443183034.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.