Skocz do zawartości

szyba przednia


damian86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Ja z sasiedniego kacika bravo.Mam pytanie odnosnie przedniej szyby w tipo.ile taka szybka kosztuje,jaki koszt wymiany i czy do tego jest uszczelka czy osobno trzeba kupic??pozdr

rodzice maja tipka ktoryn zrobilem jakies 30000 km

wspaniale autko,praktycznie zero awarii w tym czasie tj 2,5 roku - 40000 km

padl tylko alternator i czujnik temp.silnika

bilans lepszy niz w bravo przy 4000km i 4 mies eksploatacji... crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam własnie jestem w poszukiwaniu szyby przedniej bo sobie peka smile.gifdowiadywałem sie na szrocie i za szybe taka w miare nie porysowana(nie wiem czy klejona) wołaja jakies 100 plus drugie tyle za wklejenie wiec jak dobrze trafisz to w granicach 200-250 zł sie zmiescisz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich.Ja z sasiedniego kacika bravo.Mam pytanie odnosnie

> przedniej szyby w tipo.ile taka szybka kosztuje,jaki koszt

> wymiany i czy do tego jest uszczelka czy osobno trzeba

> kupic??pozdr

Akurat tak się złożyło, że niedawno wymieniałem przednią szybkę - powód mały kamyczek i w efekcie pęknięcie na długości ok 20 cm. Za szybę z wymiana zapłaciłem 270 zł. Wcześniej też troszkę pojeździłem po szrotach, gdzie za szybę krzyczeli od 130 -150 zł (ja za samą szybę - nową zapłaciłem 170). Szyba używana poza tym jest bardziej krucha od nowej i niestety lubi pękać przy montażu, nie wspominając o rysach. Poza tym szyba w Tipku jest klejona, więc raczej ciężko z wymianą samemu. Tak więc ja polecam założenie nowej szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich.Ja z sasiedniego kacika bravo.Mam pytanie odnosnie

> przedniej szyby w tipo.ile taka szybka kosztuje,jaki koszt

> wymiany i czy do tego jest uszczelka czy osobno trzeba

> kupic??pozdr

Akurat tak się złożyło, że niedawno wymieniałem przednią szybkę - powód mały kamyczek i w efekcie pęknięcie na długości ok 20 cm. Za szybę z wymiana zapłaciłem 270 zł. Wcześniej też troszkę pojeździłem po szrotach, gdzie za szybę krzyczeli od 130 -150 zł (ja za samą szybę - nową zapłaciłem 170). Szyba używana poza tym jest bardziej krucha od nowej i niestety lubi pękać przy montażu, nie wspominając o rysach. Poza tym szyba w Tipku jest klejona, więc raczej ciężko z wymianą samemu. Tak więc ja polecam założenie nowej szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.