Skocz do zawartości

Peugeot 406 - fabryczny wzmacniacz JBL


tomeki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu wpadlem na pomysl kupienia wzmacniacza do mojego auta. Po przejsciach ze zmieniarka bylem przekonany, ze do fabrycznego radia da sie podlaczyc tylko montowany fabrycznie wzmacniacz JBL, ktory był montowany w bardziej wypasionych wersjach Peugeota 406 i 607. No i kupiłem takie cos, elektryk zamontowal no i sie zaczely problemy. Stwierdzilem, ze dzwiek byl gorszy niz z samego radia, bo jak sie okazalo "fachowiec" nie podlaczyl wysokotonowych, potem sie zabralem za wytlumianie drzwi, zalozylem dodatkowe gwizdki na tyl i nadal nie ma satysfakcjonujacego efektu. Gra to juz pewnie lepiej niz fabryczne radio, ale roznica nie powala na kolana. Powinienem jeszcze wymienic glosniki, bo fabrycznie do tego auta ze wzmacniaczem montowane jakies drogie glosniki JBL.

Pojechalem wiec do salonu car audio, wzialem glosniki Rainbow SLX 265 i podlaczylem. Bylo lepiej niz na fabrycznych, ale znowu nie byla to powalajaca roznica. Sprzedawca powiedzial, ze to wina mojego wzmacniacza, ktory jest kiepski i jesli chce uzyskac dobty efekt, to oprocz glosnikow musze jeszcze kupic dobry nowy wzmacniacz, a wyrzucic tego JBL.

Mam pytanie do fachowcow z tego forum. Czy rzeczywiście ten wzmaicniacz JBL jest do niczego i musze go wymieniać? Czy ktos z Was slyszal kiedys jak to gra zamontowane fabrycznie w 406 albo 607? Sam wzmacniacz jest bardzo mały, nie ma żadnej regulacji, a bezpiecznik tylko 15 A, wiec moc pewnie tez niewielka.

pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.