Skocz do zawartości

Kasowanie komunikatu serwisowego


mAbZ

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, jak jest z komunikatem serwisowym w przypadku gdy serwis robi się samemu?

Serwis zrobiony, przebieg 23 tys-coś km ale został komunikat że do serwisu 6 tys-coś km.

W necie wyczytałem, że komunikat serwisowy sam zniknie po 1000 km od planowanego serwisu (czyli u mnie przy 31 tys km)

Czy ktoś z Was mógłby to potwierdzić?

Interfejs OBDII mam - używam do innego auta- więc teoretycznie mógłbym sam to skasować.

Może wiecie, jakiego programu najlepiej do tego użyć?

Auto to Fiat 500C ale z braku laku pytam tutaj, bo wiele elementów jest takich samych jak w Pandzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Słuchajcie, jak jest z komunikatem serwisowym w przypadku gdy serwis robi się samemu?

> Serwis zrobiony, przebieg 23 tys-coś km ale został komunikat że do serwisu 6 tys-coś km.

> W necie wyczytałem, że komunikat serwisowy sam zniknie po 1000 km od planowanego serwisu (czyli u

> mnie przy 31 tys km)

> Czy ktoś z Was mógłby to potwierdzić?

> Interfejs OBDII mam - używam do innego auta- więc teoretycznie mógłbym sam to skasować.

> Może wiecie, jakiego programu najlepiej do tego użyć?

> Auto to Fiat 500C ale z braku laku pytam tutaj, bo wiele elementów jest takich samych jak w

> Pandzie.

Chyba od 2000km, a na pewno od 1000km pozostałych do serwisu, komunikat był bardziej upierdliwy jak było więcej km do serwisu. spineyes.gifspineyes.gifspineyes.gif Jak licznik km do serwisu dojdzie do 0, to na stałe zapala się symbol klucza i tyle. wink.gif Tak przynajmniej miałem na liczniku w wersji Emotion.

Multiecuscan'em na 100% można inspekcję skasować, bo sam to u siebie robiłem, jak ASO zapominało. screwy.gif Tylko nie wiem czy w wersji darmowej ta opcja jest włączona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba od 2000km, a na pewno od 1000km pozostałych do serwisu, komunikat był bardziej upierdliwy jak

> było więcej km do serwisu. Jak licznik km do serwisu dojdzie do 0, to na stałe zapala się

> symbol klucza i tyle. Tak przynajmniej miałem na liczniku w wersji Emotion.

Dzięki.

> Multiecuscan'em na 100% można inspekcję skasować, bo sam to u siebie robiłem, jak ASO zapominało.

> Tylko nie wiem czy w wersji darmowej ta opcja jest włączona.

Ok, to na PC a jakiś program na Androida?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.