Skocz do zawartości

(KzAK) Nissan Navara II


Guzon

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie - jeśli nie pasuje temat na tym kąciku- proszę przenieść.

A wracając - ma Ktoś jakieś opinie o tym autku? Tak się składa, że w firmie jest na zbyciu w ciekawych pieniądzach takie cudo. Silnik jak się nie mylę 2,4 lub 2,5 Di. Zależy mi głównie na bolączkach oraz spalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjeździłem kilkaset tysięcy kilometrów kilkoma służbowymi. Starszymi i nowszymi.

Gorszej padaki nie widziałem. To już Nysą jeździło mi się lepiej. Pomijając już same odczucia z jazdy przypominające jazdę wozem drabiniastym to jest po prostu rzęch.

Zarówno mechanicznie sypie się wszystko jak i wykończenie wnętrza woła o pomstę do nieba. Sprzęgła sypią się nadzwyczaj szybko (ukręcają się) pękają obudowy skrzyni biegów bo walą w ramę przy ostrzejszym depnięciu. Niektóre elementy ruchome odłamują się samoistnie już po kilkunastu tys. km.

Każdy przegląd to były naprawy i to dosyć drobie.

Spalanie przy spokojnej jeździe 10l. Przy deptaniu na maksa do 14l. dochodzi. Znam takich, którym palił 16l. przy emeryckiej jeździe mój egzemplarz, który wcześniej u mnie brał 11l. przy całkiem ostrym traktowaniu. Musieli kraść paliwo albo emerycka jazda tym autem zwiększa zużycie.

Nawet nie chcę wspominać tego złoma.

Jeśli już samochód rolniczy to Hi-Lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo wiadomo, jak w większości pseudoterenówek tamtych czasów wnętrze jakością kojarzy się z matizem. Co do sprzęgła półosi już w necie wyczytałem. No i paka - z tym się liczę, że bez 300 kg piachu na niej komfortu jazdy nie będzie.

Może jeszcze Ktoś się wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na wstępie - jeśli nie pasuje temat na tym kąciku- proszę przenieść.

> A wracając - ma Ktoś jakieś opinie o tym autku? Tak się składa, że w firmie jest na zbyciu w

> ciekawych pieniądzach takie cudo. Silnik jak się nie mylę 2,4 lub 2,5 Di. Zależy mi głównie na

> bolączkach oraz spalaniu.

Musisz mieć 2, aby jeździć jednym (by OZI).

Poszukaj, była dość spora dyskusja o tym modelu.

Padaczki straszne.

PS. Spalanie jest najmniejszą bolączką, jak już tym padłem wyjedziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.