Skocz do zawartości

Matador


BoRuCh

Rekomendowane odpowiedzi

tak, wiem, wszyscy narzekają, sam też narzekałem na te co miałem, ale czas na zmiane i tak sie zastanawiam znowu nad matadorami zlosnik.gif

ktoś miał do czynienia z innym modelem niz mp35 elite ?

coś dobrego na suche i na mokre, coby abs sie za szybko nie wlaczal grinser006.gif

rozmiar 185/60/14 cfaniaczek.gif

chyba, że macie jakieś lepsze oponki w cenie do 120-180zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, to nie matador, ale na wszelki wypdaek nie polecam - Goodrich Touring G - na suchym może być, ale... ostatnio spadł u mnie śnieg. Na bravie mam Goodricha 175, a na foce P6000 205 - foka szalała na pirrelkach, ale to co działo się na sporo węższych touringach to już było przegięcie - a tylko przestawiałem auta na parkingu angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem, to nie matador, ale na wszelki wypdaek nie polecam - Goodrich

> Touring G - na suchym może być, ale... ostatnio spadł u mnie

> śnieg. Na bravie mam Goodricha 175, a na foce P6000 205 - foka

> szalała na pirrelkach, ale to co działo się na sporo węższych

> touringach to już było przegięcie - a tylko przestawiałem auta

> na parkingu

ee tam... bajdużenie....

przezyłem całą zimę na letnich Touringach i jets ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluchem też robiłem 600km dziennie i było fajnie i idąc tym tropem po co mi focus smirk.gif - tu nie chodzi o przeżycie, tylko o bezpieczństwo - jeżeli wsiadając do focusa jestem w stanie ruszyć jego walce na lodzie i ubitym śniegu, a ABS włącza się stosunkowo późno (jak na czysty lód biglaugh.gif), po czym chcę zrobić to samo bravą i koła chodzą w miejscu, lekkie hamowanie i blokada kół, heh - no nie wiem. Aha, żeby nie było - brava ma 1.2 i 80KM, focus 1.8 i 115KM zakrecony.gif, a identyczne masy, więc z samego założenia rozkładu sił powinno być lepiej w komarku, a tu zdziwko niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony stosowane na pierwszym montażu w Skodzie Fabii jeździłem na nich 3 sezony letnie i nie wspominam ich miło, głośne – wyząbkowały (zawieszenie sprawdzone było i jest ok) na mokrym śmierć zagląda w oczy. Obecnie mam zamiar kupić KLEBER-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.