Skocz do zawartości

zepsuty folet


David111

Rekomendowane odpowiedzi

fotel pasarzera mi sie zepsul :-( jak ktos siedza i za mocno oprze sie o opoarcie, to ono samo sie rozklada. poporostu leci do tylu, odglos przy tym jest taki jak by zabki jakies puszczaly. nie jestem w 100 procentach pewny ale jezeli wajhe od pochylenia oparcie wcisnie sie mocno w dol i sie ja trzeyma to te objawy zanikaja. macie jakis pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to normalka w tych fotelach.

wyrobila sie zebatka od regulacji, taki polksiezyc z zabkami. (od niedokladnego podnoszenia dzwigni podczas regulowania)

Ja musialem rozebrac fotel i nadspawac zeby pozniej bosch i gylo good a nawet lepiej.

nie pytaj ile kosztuje szkielet fotela w ASO bo mozesz zemdlec albo cos w tym stylu.

rozebraz spawac ( od razu pospawac zgrzewy w fotelu bo sa liche)

lub kupic inne fotele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fotel pasarzera mi sie zepsul :-( jak ktos siedza i za mocno oprze

> sie o opoarcie, to ono samo sie rozklada. poporostu leci do

> tylu, odglos przy tym jest taki jak by zabki jakies puszczaly.

> nie jestem w 100 procentach pewny ale jezeli wajhe od pochylenia

> oparcie wcisnie sie mocno w dol i sie ja trzeyma to te objawy

> zanikaja. macie jakis pomysl.

WITAM

miałem ten sam problem probowalem naprawiac w akcie desperacji

skrecilem nawet srubami na stale ale w koncu poszedlem po rozum do głowy i kupilem nowy -uzywany fotel za 40 zł szkoda czasu i nerwow

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fotel pasarzera mi sie zepsul :-( jak ktos siedza i za mocno oprze

> sie o opoarcie, to ono samo sie rozklada. poporostu leci do

> tylu,...

Miałem ten sam problem z fotelem kierowcy. Popracowałem trochę pilnikiem i dało się regulować, ale świadomość, że może się w każdej chwili rozłożyć na siedzącego z tyłu dzieciaka nakazała mi poszukać lepszych metod. Kupić fotela nie byłem w stanie (3d) to skręciłem go na śruby. Najpewniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Patent z regulacją oparcia w UNO jest do kitu i pewnie nawet jak nowy, to po udeżeniu w tył pojazdu fotele rozkładają się na siedzących z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.