Skocz do zawartości

Goraca prosba do wlascicieli kabrioletow


diddy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W sumie jestem i nie jestem tu nowy, ale raczej należę do grupy nieznajomych i w związku z tym mówię do wszystkich: WITAM. Jakiś rok temu stałem się szczęśliwym (w okresach bezawaryjnych) i wkurzonym (w pozostałych okresach) właścicielem astry 1,6 8V kombi z 94 roku. Jednak astra nie jest jedynym osobnikiem płci pięknej związanym bezpośrednio ze mną. Jestem w dosyć bliskich stosunkach z moją narzeczoną oraz posiadam psa (suczkę). Tak wiec ja sam i trzy kobiety – istny harem (nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam). Jednak wróćmy do tematu. Ja i moja luba mamy zamiar się pobrać i to już całkiem wkrótce. Podczas planowania ceremonii wpadliśmy na dosyć szalony plan. My jako para młoda chcemy jechać do ślubu samochodem bez dachu (cabrio) dowolnej marki. I tu pojawia się problem i stąd wynika moja prośba. Poszukuję kontaktu z właścicielami kabrioletów, gdyż chciałbym, w moim mniemaniu, za rozsądną opłatą wypożyczyć od nich ich cacko na niespełna 3 godziny w dniu mojego święta. Bardzo proszę o podanie mi adresu e-mail lub telefonu osób posiadających tego typu pojazdy. Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.