Skocz do zawartości

cn+, a emulator zmienairki marki yatour


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. W sobotę założyłem ową zmieniarkę i mam z nią problem.

Mianowicie czasami widzi kartę pamięci z plikami, a czasami na radiu pokazuje komunikat "no cd". Po krótkiej zabawie zauważyłem, że wyłapuje kartę (nie zawsze) jak podczas uruchamiania radia (ekran z logiem fiata) karta zostanie włożona do emulatora. Karta wedle zaleceń producenta jest sformatowana jako fat32,a katalogi są wpisane jako CD01, CD02 itd. Na innym forum wyczytałem, że po podpięciu trzeba zrobić reset radia poprzez odłączenie zasilania. Tyczyło się to innego auta niż stilo czy tutaj jest to samo? Dodatkowo zastanawiam się czy wpływu nie ma czasem wersja oprogramowania, u mnie jest 8.5.

Koledzy i koleżanki ratujcie, bo zmobilizowałem się po 3 miechach aby to ustrojstwo założyć i póki co to zamiast uciechy mam z tym urządzonkiem tylko udrękę. Za pomoc stawiam piwko przy najbliższej okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że miałem dokładnie ten sam problem. Na forach jest bardzo dużo informacji na ten temat. Niektórzy piszą że jest tylko jeden model emulatora który działa z CN+ inni piszą że z każdym jest problem. Podobnież na Gliwickiej w K-ce jest sklep gdzie mają działający model - koszt 350zł.

Z tego co pamiętam u niektórych użytkowników pomagało podłączenie +12 do luźnego przewodu od wtyczki emulatora. U mnie nic to nie dało i zmieniarka zachowywała się jak opisujesz. Finalnie sprzedałem na OLX waytogo.gif Dodam że z fabrycznym radiem w Stilo działała rewelacyjnie. Zachciało się kamery cofania sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem Ci że miałem dokładnie ten sam problem. Na forach jest bardzo dużo informacji na ten temat.

> Niektórzy piszą że jest tylko jeden model emulatora który działa z CN+ inni piszą że z każdym

> jest problem. Podobnież na Gliwickiej w K-ce jest sklep gdzie mają działający model - koszt

> 350zł.

> Z tego co pamiętam u niektórych użytkowników pomagało podłączenie +12 do luźnego przewodu od

> wtyczki emulatora. U mnie nic to nie dało i zmieniarka zachowywała się jak opisujesz. Finalnie

> sprzedałem na OLX Dodam że z fabrycznym radiem w Stilo działała rewelacyjnie. Zachciało się

> kamery cofania

ale niby do którego te +12 jak tam oba wolne są masowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale niby do którego te +12 jak tam oba wolne są masowe

U mnie od wtyczki odstawał jeden przewód który miał być podłączony do +12V. Przy radiu nie podłączyłem go i działało wszystko ok, przy nawigacji podłączenie nie pomogło. Nie mogę teraz w sieci dorwać żadnego zdjęcia poglądowego, same zmieniarki z dwoma kablami jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.