Skocz do zawartości

Citroen C4 GP - tryb MONO w klimatyzacji


husky83

Rekomendowane odpowiedzi

Mam głupie pytanie, na które nie potrafię znaleźć odpowiedzi.

Otóż w C4 Grand Picasso chciałbym włączyć tryb 'mono' w klimatyzacji. Niestety instrukcja tylko wspomina o istnieniu takiego trybu, google milczy w tej kwestii, a tryb dwustrefowy nie zawsze jest potrzebny, a wręcz czasami przeszkadza. Tym bardziej, że tutaj nie tak łatwo zmienić w czasie jazdy temperaturę ze strony pasażera, gdy jedzie się samemu...

 

Tak więc pytanie brzmi - jak włączyć tryb MONO?

 

Mowa o pierwszej wersji C4GP - rocznik 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuska myśl techniczna tego nie przewidziała

No chyba jednak przewidziała. Po raz setny czytam instrukcję i chyba mam...

 

 

Nastawianie temperatur we wnętrzu pojazdu przez kierowcę    (dla pasażerów z przodu i z tyłu) Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku  „AUTO”  umożliwia  uzyskanie  optymalnego  komfortu termicznego dla wszystkich pasażerów opierającego się na wartościach zadanych kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrócę do domu to sprawdzę, ale z tym klawiszem akurat próbowałem! I bez rezultatu. W instrukcji piszą coś o przycisku "AUTO", więc może z nim trzeba pokombinować.. No nic, zobaczę, dzięki za podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrócę do domu to sprawdzę, ale z tym klawiszem akurat próbowałem! I bez rezultatu. W instrukcji piszą coś o przycisku "AUTO", więc może z nim trzeba pokombinować.. No nic, zobaczę, dzięki za podpowiedź :)

 

Może i Auto, robię to machinalnie, jak ktoś ruszy temperaturę pasażera. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Auto, robię to machinalnie, jak ktoś ruszy temperaturę pasażera. ...

Sprawdziłem właśnie w aucie.

Długie przyciśnięcie Auto włącza mono, a figurki wyłączają tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, czyli długie naciśnięcie 'AUTO' włącza tryb mono. W Lancii był osobny przycisk, zresztą w Mondeo też jest osobny przycisk MONO, a tutaj takie kombinacje. Najważniejsze, że działa.

Jeszcze chyba długo będę się cytryny uczył.. A co się przeciwmgielnych naszukałem :D

 

@ - w sumie Peugeot i Cytryna to prawie jedno, może też spróbuj przyciskiem AUTO? Albo czas dokładnie przejrzeć instrukcję :) Ja dopiero za którymś razem jak o tym czytałem doszedłem do tego co autor miał na myśli (info jak to włączyć nie było moim zdaniem w dobrym miejscu w instrukcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Radod - w sumie Peugeot i Cytryna to prawie jedno, może też spróbuj przyciskiem AUTO? Albo czas dokładnie przejrzeć instrukcję :) Ja dopiero za którymś razem jak o tym czytałem doszedłem do tego co autor miał na myśli (info jak to włączyć nie było moim zdaniem w dobrym miejscu w instrukcji).

 

Instrukcje czytałem, z przyciskami tez kombinowałem i dupa, najwidoczniej nie wpadli na to. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.