Skocz do zawartości

Dali mnie dwie felgi: Speedline Abarth 16 cali


Giero

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś czas temu mialem przygode z bardzo zmeczonym kierowca forda Transita który wymyślił sobie ze zmieni pas nie bacząc iz moje Stilo jedzie równolegle z nim. W wyniku tej przygody ubezpieczalnia zakwalifikowala 2 felgi do wymiany. jako ze akurat byly na nich zimowki to powiedzialem w warsztacie zeby mi nowe wlozyli do bagaznika to od razu na nie letnie zaloze. pojechalem do zakladu gdzie trzymam na zime opony a facet mi mowi ze te felgi ktore mam sa calkiem dobre i ze to zwykla kosmetyka. Jestem zbity z tropu. mam w domciu dwie nowiutkie oryginalne felgi Speedline do Abartha 16-sto calowe i zaklad ktory za 300 zlotych zregeneruje mi te na ktorych jezdzilem dotychczas. Co robic ? montowac nowe i stare na allegro czy moze od razu nowe na allegro ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robic ? montowac nowe i stare na allegro czy moze

> od razu nowe na allegro ??

decyzja nalezy do ciebie ! ja bym zalozyl nowki ,a stare uplynnil !co nowe to nowe biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co robic ? montowac nowe i stare na allegro czy moze

> decyzja nalezy do ciebie ! ja bym zalozyl nowki ,a stare uplynnil !co

> nowe to nowe

tak samo ja, poza tym ubezpieczalnia nie kwalifikuje od tak sobie skoro dali wymianę to coś na to musiało wskazywać brałbym nowe w końcu życie ma się tylko jedno. Mechanior Ci powie regeneruj bo kase za to bierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co robic ? montowac nowe i stare na allegro czy moze

> decyzja nalezy do ciebie ! ja bym zalozyl nowki ,a stare uplynnil !co

> nowe to nowe

szczerze ? widzialem felge po regeneracji to wyglada jak nowa. Nowych niestety mam tylko 2 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak samo ja, poza tym ubezpieczalnia nie kwalifikuje od tak sobie

> skoro dali wymianę to coś na to musiało wskazywać

szczerze mowiac bylem przy tym jak likwidator z ubezpieczalni byl. felgi byly porysowane. nie sa ani pekniete ani widocznie krzywe, nie uchodzi powietrze z opon. po prostu sa brzydko porysowane. ubezpieczalnia lekko egzotyczna jak na ubezpieczenia komunikacyjne choc wcale nie jakas firma krzak ale duzy miedzynarodowa firma ubezpieczeniowa. Pan spojrzal zanotowal i zakwalifikowal. to wszystko. auto jezdzi prosto smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oddaj ubezpieczycielowi i masz problem z głowy.

hehe

zamontowalem nowe

co nowe to nowe

roznicy nie widac w prowadzeniu smile.gif felgi sie juz zakurzyly, a opona Uniroyal Rain... juz zdazyla pobrudzic ranty (taki jej urok) wszystko wrocilo do normy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.