Skocz do zawartości

Co to?


Igorek

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Igorek napisał:

Sprzątałem wczoraj swoją C4GP i pozbywałem się wszelakich śmieci. Ale od momentu zakupu takie coś lata mi po samochodzie i nie wiem czy to od tego pojazdu?

WP_20170219_001.jpg

 

osłony mocowania rolety bagażnika, zasłaniające gniazda pod siatkę grodziową....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moze jeszcze o te rolete zapytam. Ona ma rowniez mocowanie jakos zaraz za fotelami drugiego rzedu w przypadku zlozenia jego siedzen. W suficie widze miejsce na zamocowanie rozciagnietej siatki ale gdzie na dole zamocowac rolete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Igorek napisał:

A to moze jeszcze o te rolete zapytam. Ona ma rowniez mocowanie jakos zaraz za fotelami drugiego rzedu w przypadku zlozenia jego siedzen. W suficie widze miejsce na zamocowanie rozciagnietej siatki ale gdzie na dole zamocowac rolete?

 

siatkę wpinasz w miejsca KOTWIC ISOFIX w skrajnych fotelach (po wyjęciu zaślepek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Igorek napisał:

nie bardzo sobie wyobrazam, jutro sprobuje

 

składasz oparcia 2 rzędu na płasko, wyjmujesz zaślepki mocowań ISOFIX, wklikujesz kasetę rolety, rozwijasz siatkę i mocujesz w okienkach w dachu ...

C4GP SiatkaGrodziowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.