Skocz do zawartości

1.2 8v palio 2000r


Gosek

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego po prostu nie miałem wiedzy jak z elektronika było czy coś się zmieniło w 2000r czy nie. 
Jedengo swapa mam już za sobą i auto miało się bardzo dobrze ale się sprzedało teraz czas na kolejnego do lepszej budy. 
Zawsze brałem silniki z punto 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to jak już swapowałeś to powinieneś wiedzieć, że każdy z tych silników to fire więc wchodzi do budy p&p, a elektronika to jest najmniejszy problem skoro ludzie są w stanie odpalić np. 1.4 16v na oryginalnej elektronice z dawcy, fakt że roboty jest dużo bo trzeba przekładać np. pedały żeby to zagrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że jest p&p ale skąd miałem wiedzieć np czy gaz nie jest sterowany elektronicznie w tym roczniku palio aż tyle tego nie przerobiłem. wiec wolałem spytać  niż jechać po dawce 300km by to sprawdzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Gosek napisał:

ja wiem że jest p&p ale skąd miałem wiedzieć np czy gaz nie jest sterowany elektronicznie w tym roczniku palio aż tyle tego nie przerobiłem. wiec wolałem spytać  niż jechać po dawce 300km by to sprawdzić 

Ale tego nie napisałeś :phi: natomiast zadałeś pytanie czy pasuje. Następnym razem radzę precyzyjniej formułować pytania ;] .

Żeby nie było offtopu to ztcp to Siena/Palio miały przepustnicę na linkę :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.