Skocz do zawartości

C4 Picasso VIN


kox

Rekomendowane odpowiedzi

zainteresował mnie ten samochód , ze względu na wyposażenie

 

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-picasso-ful-opcja-ID6yUUR7.html

 

gość wysłał mi zdjęcia jak wyglądał samochód po sprowadzeniu - 2 drzwi, i błotnik przód tył uszkodzone.

Czy jakiś dobry człowiek ma dostęp do bazy żeby sprawdzić VIN, ewentualnie jakąś historię auta bo przebieg jest śmieszny i jestem ciekaw ile zrzucono

 

VIN vf7ud9hzh9j172287

 

 

IMG-20161006-WA0005.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kox napisał:

zainteresował mnie ten samochód , ze względu na wyposażenie

 

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-picasso-ful-opcja-ID6yUUR7.html

 

gość wysłał mi zdjęcia jak wyglądał samochód po sprowadzeniu - 2 drzwi, i błotnik przód tył uszkodzone.

Czy jakiś dobry człowiek ma dostęp do bazy żeby sprawdzić VIN, ewentualnie jakąś historię auta bo przebieg jest śmieszny i jestem ciekaw ile zrzucono

 

VIN vf7ud9hzh9j172287

 

 

IMG-20161006-WA0005.jpeg

 

 

Po pierwsze to auto nie ma prawdziwego automatu, tylko słynne MCP, w 1.6 HDi z zasady AM6 nie wystepowała.

 

C4 PICASSO HATCHBACK FAMILIALE 1.6 HDi 110 FAP (DV6TED4) BVMP 6

 

Widać to też pod wybierakiem skrzyni - 4 pozycje (MCP) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kox napisał:

zainteresował mnie ten samochód , ze względu na wyposażenie

 

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-picasso-ful-opcja-ID6yUUR7.html

 

gość wysłał mi zdjęcia jak wyglądał samochód po sprowadzeniu - 2 drzwi, i błotnik przód tył uszkodzone.

Czy jakiś dobry człowiek ma dostęp do bazy żeby sprawdzić VIN, ewentualnie jakąś historię auta bo przebieg jest śmieszny i jestem ciekaw ile zrzucono

 

VIN vf7ud9hzh9j172287

 

 

IMG-20161006-WA0005.jpeg

 

+ słupek A musiał dostać i próg z A :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kox napisał:

Dzięki za odpowiedzi, temat odpuszczony, chociaż wersja wyposażenia mocno kusząca ;)

 

Eeeeee, tam, taka sobie :)

Skóra bez dupogrzej i pamięci to taki półprodukty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kox napisał:

wymarzyłem sobie bixenon, skóre, szklany dach i navi :]

 

 

Czyli taki "w miarę standard" jeśli chodzi o C4GP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jedrocha napisał:

 

Czyli taki "w miarę standard" jeśli chodzi o C4GP :)

jak patrze na mobile i autoscout to chyba nie bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jedrocha napisał:

 

Eeeeee, tam, taka sobie :)

Skóra bez dupogrzej i pamięci to taki półprodukty :)

Znajdź w takim razie "z", najlepiej z manualem i bez innych wad oraz wciąż w rozsądnej cenie Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Igorek napisał:

Znajdź w takim razie "z", najlepiej z manualem i bez innych wad oraz wciąż w rozsądnej cenie Powodzenia!

 

Cena, co to takiego, w odniesieniu do rozsądna ?

Albo jedno albo drugie, nikt nie odda auta w dobrym stanie z max wypasem za cenę strucla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jedrocha napisał:

 

Cena, co to takiego, w odniesieniu do rozsądna ?

Albo jedno albo drugie, nikt nie odda auta w dobrym stanie z max wypasem za cenę strucla

Bo takich aut prawie nie ma. Samo w sobie exclusive jest dość bogato wyposażone ale np elektryczne fotele występują bardzo rzadko. DVD też rzadkość. Jasna albo czekoladowa skóra jeszcze rzadziej. Wiem, bo kilka miesięcy szukałem i musiałem pójść na ustępstwa. Sam też jak kupujesz to trwa to zdaje się przeważnie ponad pół roku? A przecież kasy na pewno nie żałujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Igorek napisał:

Bo takich aut prawie nie ma. Samo w sobie exclusive jest dość bogato wyposażone ale np elektryczne fotele występują bardzo rzadko. DVD też rzadkość. Jasna albo czekoladowa skóra jeszcze rzadziej. Wiem, bo kilka miesięcy szukałem i musiałem pójść na ustępstwa. Sam też jak kupujesz to trwa to zdaje się przeważnie ponad pół roku? A przecież kasy na pewno nie żałujesz.

 

Ale ja nie idę na ustępstwa, a i moje ceny zakupowe na pewno nie są rozsądne dla 98% poszukiwaczy w tym samym czasie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym samym trochę jesteś oderwany od rzeczywistości jeśli chodzi o przeciętny zakup Citroena. Nie zrozum mnie źle, też bym chciał móc pozwolić sobie na kupno najlepszej możliwej używki bez patrzenia na koszt. Ale przeciętny pytający tu o sens zakupu takiego czy innego autka bierze pod uwagę głównie stosunek ceny do jakości oferowanego produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Igorek napisał:

I tym samym trochę jesteś oderwany od rzeczywistości jeśli chodzi o przeciętny zakup Citroena. Nie zrozum mnie źle, też bym chciał móc pozwolić sobie na kupno najlepszej możliwej używki bez patrzenia na koszt. Ale przeciętny pytający tu o sens zakupu takiego czy innego autka bierze pod uwagę głównie stosunek ceny do jakości oferowanego produktu

 

Bez przesady z tymi możliwościami, właśnie dlatego nie nie mogę sobie pozwolić na wszystko nie kupuję taniego, bo to ska4bonka....

większość bierze tylko cenę pod uwagę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.