Skocz do zawartości

"lek" na stukające popychacze


Rekomendowane odpowiedzi

> Co o tym sądzicie. Może ktoś już testował?

> Opinie na allegro bardzo pozytywne.

> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44004860

Nie ma lekarstwa na zużycie. Jak trzeba wymienić, to nie ma zlituj. Niestety. Taki specyfik na 99% więcej zaszkodzi niż pomoże (chociaż pierwsze wrażenie będzie pozytywne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tam też pisze że nie regenerują popychaczy, czyli w końcu trzeba i

> tak je wymienić. A na hałas taniej będzie podgłosić radyjko

Wiem, wiem najlepiej wymienić.

Ale bardzo często pojawiają się tutaj narzekania, że silniki klekotają zaraz po uruchomieniu. Nikt na to nie ma rady. Podobno TTTM. U mnie jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia powiem ci że nie ufał bym takim środkom szczególnie jeśli chodzi o dodatki do oleju silnikowego.

Kiedyś wlałem razem z olejem silnikowym dodatek który zawierał cząsteczki ceramiczne osiadające się na wszystkich elementach zmniejszajac tarcie miedzy nimi. Po uruchomieniu silnika musiałem poczekać żeby silnik popracowal na biegu jalowym przez 10 minut.

I moge dodać że silnik ucichł bardzo szybko.

Z tego co widziałem na aukcji ten środek kosztuje 31 zeta za 300 ml. Mój jest w cenie około 250 zł za 250 ml. Cena mojego preparatu jest dziadowska i nigdy bym nie kupił za taka kase tego preparatu ale dzieki temu że mój przyjaciel mieszkający w Wiedniu zajmuje sie miedzyinnymi takimi środkami miałem okazje przetestować za free.

Rasumując przeparat ten przeznaczony jest raczej do silników bardziej przechodzonych w celu przedłużenia ich żywotności. Jeżeli masz na liczniku nie wiecej niz 200 tyś to nie opłaca sie pakować dodatków do silnika szczególnie tych niesprawdzonych bo można sobie na wiosne sprawić nie lada problem który może w warsztacie kosztować napewno wiecej niż 31 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.