Skocz do zawartości

Lanzar 12 na radiu ?


DeathMan

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, mam zamiar zmontować sobie suba z Lanzara 12 Maz, podobno jest najlepszy w tej cenie, tylko problem jak zwykle z kasą, jak go kupię to nie będę miał pieniędzy na wzmacniacz i jakieś 2-3 miesiace bede musiał odczekać żeby coś kupić, czy do tego czasu jest możliwość podłączenia tego suba pod radio ?

Radio to Kenwood KDC-W4034A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wydaje mi się by miał się w jakiś sposób zniszczyć. Jeżeli tak to

> wyjaśnij mi dlaczego, bom ciekaw.

Że będzie grało nijak to wiem, ale to tylko na miesiąc, max. 2.

Więc może się uszkodzić głośnik bądz radio w takiej konfiguracji czy nie ? Bo nie wiem co robić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Że będzie grało nijak to wiem, ale to tylko na miesiąc, max. 2.

> Więc może się uszkodzić głośnik bądz radio w takiej konfiguracji czy

> nie ? Bo nie wiem co robić ...

Albo inaczej, czy będzie przez jakiś czas mógł grać na wzmacniaczu domowym (oczywiście w domu) ? Na wzmaku pisze A or B 4-16 OHM A + B 8-16 OHM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel mial magnata xpress na samym radiu pionek 1300r i gralo to nawet fajnie bass byl duuzo lepszy niz na elipsach i auto bylo słychac z 20metrow (bylo cicho ale wiadomo ze sub)

brakowalo troche glosnosci i dynamiki ale wszystko zalezy od mocy radia ja mam pionka 6800 i tam da sie kanaly mostkowac tylne na suba jest wowczas 70W (rms rzekomo) to potrafi dac rade 200W subowi co do lanzara to wzmak by sie przydał choc jakis monacor 602 za 208zł naprawde polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.