Skocz do zawartości

Jaka cena za elektronike do LPG


srobaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Własne wrocilem od gazownika bo miałem problem z LPG, dławił się przy ruszaniu i przy kazdej zmianie biegu i przełącznik który jest w samochodzie LPG-Pb wogule nie reaguje nie przełącza nie swieci jedynie jak przytrzymam go to zaczyna cos tam sie zapalac ale zadnej reakcji. Gazownik powiedzial ze trzeba wymienic całą elektronike z gazu i wyskoczył sobie z ceną około 400zł. No i pytanko czy ta cena jest przystępna??? Samochód to Fiat Bravo 1,6 16V LPG 2 generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz sterownik lpg moze faktycznie on padl nowy kosztuje okolo 300pln plus przekladka jak zrobisz sam ja bym sprawdzil u innego gazownika czy to napewno komp i jak jest padniety to szukalbym takiego samego zeby kupic bez wiazek kabli itp tylko zamienic komp i wyregulowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaki masz sterownik lpg moze faktycznie on padl nowy kosztuje okolo

> 300pln plus przekladka jak zrobisz sam ja bym sprawdzil u innego

> gazownika czy to napewno komp i jak jest padniety to szukalbym

> takiego samego zeby kupic bez wiazek kabli itp tylko zamienic

> komp i wyregulowac

Komp to chyba AGNES 2001 (chyba) nie mam autka przy sobie bo stoi u gazownika. Ale w papierkach jest cus takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Komp to chyba AGNES 2001 (chyba) nie mam autka przy sobie bo stoi u

> gazownika. Ale w papierkach jest cus takiego.

no to do innego gazownika sprawdzic czy komp jak komp to kupujesz tylko to wymieniasz i jezdzisz dalej bez ciagniecia nowych kabli i wyjmowania starych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.