Skocz do zawartości

Przyczyna przygasania - zdiagnozowano


Gripen

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnijmy - na biegu jałowym, skret w lewo i w prawo oraz hamowanie powodowało przygasanie auta.

Przyczyna jest klapka antystrzałowa montowana w kanale powietrznym,

10%20KLAPY.jpg

jest ona ruchoma i reaguje na przepływ powietrza, jak jest zasysane to się otwiera, jak strzał to zamyka i eksplozna nie cofa się do przepływki. Przy skrecania siła przesuwała ją i stąd przygasanie. Niestety nie jest najlepszym pomysłem demontaz jej, bo w razie strzału pożegnam się z przepływką.

Podczas eksperymentów wymieniono mi mikser, dano mniejszy i auto teraz śmiga zdecydowanie lepiej yay.gif Auto przygasa dalej, ale chyba będe z tym zył jakoś zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezeli ta klapka w tym mikserze jest podobna do tej w moim to raczej

> nie zda to egzaminu. Nie wiem jak działa klapomikser

klapomikser to wszystko w jednym czyli klapka i mikser ale tez ciezko powiedziec czy nie bedzie si zamykalo przy przeciazeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> klapomikser to wszystko w jednym czyli klapka i mikser ale tez ciezko

> powiedziec czy nie bedzie si zamykalo przy przeciazeniach

Otóż to. Ale nic to, po zmianie miksera jest zdecydowanie lepiej, przygasanie ma miejsce, ale nie jest tak "drastyczne" jak poprzednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.