Skocz do zawartości

Czy szlag trafił głosniki??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Odlanczłem stare radyjko i zrobiłem zwarcie na przewodach doprowadzających prądzik do radia. Jakis ku...as zrobił radio na lepiec zamiast na kostki i stało sie a ja za szybko zadziałałem:-((. I teraz pytanie bezpiecznik zmieniłem ale nie słysze głosników w drzwiach. Co sie mogło stać spaliły sie tak łatwo czy co? Przez sekunde. Nigdzie indziej nie ma innych bezpieczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nic się nie powinno stać z twoimi głośnikami, ale medycyna zna różne przypadki....Sprawdż głośniki zwykłą bateryjka 1,5 V np. paluszkiem. Wystarczy jak dotkniesz przewodami od głośnika do bateryjki, jak usłyszysz stukanie to głośnik powinien być ok. Jak nie to mini spot i chetnie ci to sprawdze.

Pozdrawiam

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zepsuć głośniki, to naprawdę trzeba miec talent i odpowiednie predyspozycje zlosnik.gif

aqrat ten wariant przerabiałbym na końcu waytogo.gif

poszukaj gdzie indziej przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie fałszysy alarm, to były 2 zabezpieczenia radia, poszły 2 bezpieczniki, jeden na czerwonym kablu a 2 na żółtym i to dlatego. Ale spotkała mnie kolejna niespodzianka, nie moge do radia nowego podłaczyc anteny bo Włosi wymyslili że będzie wystająca a wszystkie radia maja wkładana wtyczkę:-(( Sa jakieś przejściówki na antene??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie fałszysy alarm, to były 2 zabezpieczenia radia, poszły 2

> bezpieczniki, jeden na czerwonym kablu a 2 na żółtym i to

> dlatego. Ale spotkała mnie kolejna niespodzianka, nie moge do

> radia nowego podłaczyc anteny bo Włosi wymyslili że będzie

> wystająca a wszystkie radia maja wkładana wtyczkę:-(( Sa jakieś

> przejściówki na antene??

hehe.gif

Wszystkie firmy samochodowe (prawie) daja radia swoje fabryczne na koncuwce odstajacej. Jest przejsciówka do kupienia w kazdym hipermarkecie lub sklepie z czesciami audio!

P.S.

Fiat, Opel, Pug, Renault tak maja! Sa to poprostu dwa standardy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.