Skocz do zawartości

Przy 140 tys. km


Ozetjot

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Panda jak usłyszała, że umawiam się na przegląd i jeszcze narzekam na sypiące sie z tyłu zawieszenie, to wycięła mi świński numer w trasie: spalona pompa paliwowa (laweta, serwis), dołożyła do tego przeraźliwe piski w kołach, uszkodzoną wycieraczkę tylną i brak podświetlenia regulatorów temperatury i nawiewu powietrza.

I to wszystko w jeden dzień. I to nie 13, a 12 psiakrew sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przebieg to jest granica zywotnosci wiekszosci rzeczy w Fiatach. I tak jest juz warta grosze wiec dalsze trzymanie auta nie ma sensu z uwagi na bardzo duze ryzyko powazniejszej awarii. Chyba sam silnik jest jeszcze ok, ale osprzet, skrzynia, zawiecha, uklad kierow., juz nie. W firmnach fiaty trzymaja do nieco ponad 100tys km ( 2-3 lata) i potem szybka sprzedaz. jesli ta pompa jest fabryczna to i tak dlugo chodzila.

A tak w ogole to napisz jak sie sprawowala przez te 140ys km. palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja Panda jak usłyszała, że umawiam się na przegląd i jeszcze

> narzekam na sypiące sie z tyłu zawieszenie, to wycięła mi

> świński numer w trasie: spalona pompa paliwowa (laweta, serwis),

> dołożyła do tego przeraźliwe piski w kołach, uszkodzoną

> wycieraczkę tylną i brak podświetlenia regulatorów temperatury i

> nawiewu powietrza.

> I to wszystko w jeden dzień. I to nie 13, a 12 psiakrew

hmmm... Nie zazdroszcze... tongue.gif

to mnie kolega troche nastraszyl... yikes.gif ja wlasnie wchodze na ostatnia prosta przed 120tys... za jakies 2 tyg bedzie przeglad....

Odpukac... mlot.gif jak do tej pory zadnych powaznych awarii...swierszcz sam sie naprawil...w zime zamarzly amorki...tak to myka az milo... serduszka.gif

Najgorsze ze moja "musi" wytrzymac 3 latka, a tu raptem ledwie 2 minelo... icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.