Skocz do zawartości

Suzuki GSXF - opinie, porady


golec20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, serdecznie wszystkich użykowników.

Powoli zaczynam zastanawiac sie nad kupnem motorku.

W sumie moze nie jestem zawodowym motocyklista, ale swoja przygode z dwoma kolami zaczalem pare ladnych lat temu, co prawda z przerwami ale troche pojezdzilem. (Najpierw byla motorynka Rometu, a potem WSK). Ale nie o tym chcialem rozprawiac.

Przymierzam sie do suzuki GSXF (rocznik od 1999), najprawdopodobniej 600. I tu moja prosba o Wasze opinie o tym motorze. Motorek bedzie glownie eksploatowany w miescie (oczywiscie rowniez na weekendowe wypady za miasto), ale najpewniej z pasazerka. Jesli ktos ma taki motor, to bardzo bym prosil o informacje jak motorek sie sprawuje, czy sa z nim jakies problemy, na co szczegolnie zwrocic uwage podczas kupna (choc pewnie wezme jakiegos speca na ogladanie) itp.

Ewentualnie jakie jeszcze motorki polecacie. Tylko pamietajcie ze bedzie on przewozil 2 osoby (z czego ja jestem slusznej wagi), i troche bedzie musial pociagnac. Ale chodzi mi o modele podobne do GSXF-a.

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.