Skocz do zawartości

Jednak szybka ta franca jest


zinger

Rekomendowane odpowiedzi

Zona pojechala zawiezc syna z kumplem na trening. Przed wjazdem pod hale jest szlaban automatyczny, to slowem wstepu.

Dzwoni do mnie i slysze: Tomek? (no przeciez, ze ja, w koncu do mnie dzowni...). Z autem nic sie nie stalo, nie denerwuj sie. Bo przed nami auto bylo i ono przejechalo a ja sie z chlopakami zagadalam i zaraz za nim ruszylam. No i szlaban wylamalam :facepalm:

Bo ta skoda tak szybko rusza... :hehe: I co ja mam teraz zrobic?

Na szczescie producent szlabanu przewidzial takie przypadki i bylo zabezpieczenie przed wylamaniem i po prostu wypadl z uchwytu, a od spodu byla guma, wiec na aucie tez nie ma sladu.

Ech, te baby :phi:

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Szyby - część dalsza.

 

Proszę zwrócić uwagę na tylne szyby boczne w 5D (jeżeli takie same są w 3D), ponieważ górny zawias ma tendencje do odklejania się, bez względu czy jest to strona lewa/prawa. Oczywiście przy aucie na gwarancji nie ma problemu z wymianą, ale jeżeli dotyczyło by to auta po gwarancji - ciekaw jestem jak podejdzie producent do tematu.

Chyba, że jest to usterka związana z młodymi rocznikami?

szyba_boczna_tylna_5D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, wyrozumialy1 napisał:

Szyby - część dalsza.

 

Proszę zwrócić uwagę na tylne szyby boczne w 5D (jeżeli takie same są w 3D), ponieważ górny zawias ma tendencje do odklejania się, bez względu czy jest to strona lewa/prawa. Oczywiście przy aucie na gwarancji nie ma problemu z wymianą, ale jeżeli dotyczyło by to auta po gwarancji - ciekaw jestem jak podejdzie producent do tematu.

Chyba, że jest to usterka związana z młodymi rocznikami?

szyba_boczna_tylna_5D.png

Musza byc uzywane czy niekoniecznie? Bo u mnie nikt tego nie uzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zinger napisał:

Musza byc uzywane czy niekoniecznie? Bo u mnie nikt tego nie uzywa.

 

Nie muszą być używane.

Ta była użyta 3x, tzn. raz aby zobaczyć jak otwiera się. drugi raz aby udokumentować co się stało, a trzeci raz aby pokazać to w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wyrozumialy1 napisał:

 

Nie muszą być używane.

Ta była użyta 3x, tzn. raz aby zobaczyć jak otwiera się. drugi raz aby udokumentować co się stało, a trzeci raz aby pokazać to w serwisie.

To musze sie przyjzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.