Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

strasznie dziwne tankowanie!!!!!!!!

Featured Replies

Napisano

od dwóch miesięcy jestem nie najszczęśliwszym posiadaczem instalki (mini lambda)i zastanawia mnie jedno.

zawsze wchodziło mi około 37 litrów,aż tu nagle wczoraj tankuje i co widzę ...42 litry !!!!!!!

teraz nie wiem czy coś nie tak z instalką czy też nabił mnie pracownik stacji.

chciałem zaznaczyć,że przez ostatnie 2 dni nie miałem gazu i jeżdziłem na benzie.

proszę o logiczne wytłumaczenie

pozdrawiam

slawek k

Napisano

> od dwóch miesięcy jestem nie najszczęśliwszym posiadaczem instalki

> (mini lambda)i zastanawia mnie jedno.

> zawsze wchodziło mi około 37 litrów,aż tu nagle wczoraj tankuje i co

> widzę ...42 litry !!!!!!!

> teraz nie wiem czy coś nie tak z instalką czy też nabił mnie

> pracownik stacji.

> chciałem zaznaczyć,że przez ostatnie 2 dni nie miałem gazu i

> jeżdziłem na benzie.

> proszę o logiczne wytłumaczenie

> pozdrawiam

> slawek k

Jedno tankowanie i Ty panikujesz ? Bez przesady hehe.gif - po jednym razie nie ma co, musisz sprawdzic na innych stacjach

Napisano

> od dwóch miesięcy jestem nie najszczęśliwszym posiadaczem instalki

> (mini lambda)i zastanawia mnie jedno.

> zawsze wchodziło mi około 37 litrów,aż tu nagle wczoraj tankuje i co

> widzę ...42 litry !!!!!!!

> teraz nie wiem czy coś nie tak z instalką czy też nabił mnie

> pracownik stacji.

> chciałem zaznaczyć,że przez ostatnie 2 dni nie miałem gazu i

> jeżdziłem na benzie.

> proszę o logiczne wytłumaczenie

> pozdrawiam

> slawek k

wygląda jakby zawór nie odbił i nalało ci do pełna

Napisano

... widzę ...42 litry !!!!!!!

Cze. Obstawiam, że zrobili Ci wała na stacji.

Daj znać po następnym tankowaniu (oczywiście na innej stacji)

Pozdro

Napisano

tankuj do pelna z stacji markowej .np. schel ,a potem na tej stacji , jeli na markowej i innych markowych bedzie wchodzic 37 l a na tej 42 to znaczy ze mają zle ustawiony dystrybutor , mozesz to zgłosic na policji , ale wczesniej pogadaj z ludzmi którrzy tez ten problem zaówazyli ! dyskretnie zgłos to ! zlosnik.gif

Napisano

> ... widzę ...42 litry !!!!!!!

> Cze. Obstawiam, że zrobili Ci wała na stacji.

> Daj znać po następnym tankowaniu (oczywiście na innej stacji)

> Pozdro

A jak oni tego wała mieli zrobić, sugerujesz że ich dystrybutor oszukuje o 13 litów na 100?

To troche dużo podejrzewam że w miesiąc straciliby wszystkich klientów...

Napisano

zawór nie odbil i tyle. Powinienes teraz zrobic wiecej km na zbiorniku, bo masz wiecej gazu. WIec sprawdz ile przejedziesz i przelicz, czy to te dodatkowe 13 litrow

tzn 5 litrów biglaugh.gif

Napisano

> Cze. Obstawiam, że zrobili Ci wała na stacji.

przy takiej skali to afera PZU jest mała grinser006.gif

Napisano

> od dwóch miesięcy jestem nie najszczęśliwszym posiadaczem instalki

> (mini lambda)i zastanawia mnie jedno.

> zawsze wchodziło mi około 37 litrów,aż tu nagle wczoraj tankuje i co

> widzę ...42 litry !!!!!!!

> teraz nie wiem czy coś nie tak z instalką czy też nabił mnie

> pracownik stacji.

> chciałem zaznaczyć,że przez ostatnie 2 dni nie miałem gazu i

> jeżdziłem na benzie.

> proszę o logiczne wytłumaczenie

> pozdrawiam

> slawek k

Trzeba uważać na osoby tankujące na prywatnych stacjach

bo potrafią po tankowaniu poprzedniego klienta

spuścić gaz z węża do butli 11 kg.

Ale w wężu mieści się ok 1,5 l gazu więc to dokładnie nie odnosi się do Twojej sytuacji

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.