Skocz do zawartości

IV eliminacja Volkswagen Castrol Cup


maxartur

Rekomendowane odpowiedzi

Quote:

Jonas Gelzinis wygrał liczący sześć okrążeń sprint, zdobywając pierwsze w tym roku zwycięstwo. Wyścig główny był pokazem fantastycznej rywalizacji, walki o każdą sekundę, z której zwycięsko wyszedł Marcin Biernacki. Tym samym po raz drugi stanął na najwyższym stopniu podium.

Wyścig główny

W sobotnie przedpołudnie ze startu lotnego, ruszyło trzydzieści kolorowych Volkswagenów Golfów 2.0 TDI do pierwszej w tym roku eliminacji na Torze Poznań. Zakotłowało się już na pierwszym wirażu. Poczułem potężne uderzenie w tył auta i zanim pomyślałem, kręciłem się jak dziecięcy bączek. Niestety dla mnie, na drodze stanęła twarda bariera zabezpieczająca i straciłem część przodu - relacjonował tuż po wyścigu rozgoryczony Paweł Hildebrański. Jak się okazało sprawcą tego wypadku był młodziutki Andrzej Gasenko, który połowę wyścigu przejechał ze zwisającym na kablach prawym reflektorem.

Nie był to zresztą jedyny incydent. Na końcu...


Źródło: Auto Testy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.