Skocz do zawartości

Jaki duży ma zbiornik paliwa cordoba vario z 99r 1.6 100ps ?


KrystianNh

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki duży ma zbiornik paliwa cordoba vario z 99r 1.6 100ps ?Bo niby w ksiażce obsługi jest napisane 45litrów.Kiedyś o dziwo ledwo rezerwa zaświeciła wlałem 45,5litra.Dzis przejechałem nar rezerwie ok. 30km i weszło mi 50 litrow!!Prawie pod sam korek.Najpierw odbiło ok. 45 i reszte wlałem powoli.Wczesniej to była stacja shell a dzis bp.Czy on ma 55litrow 10 wiecej niz w ksiazce?I ile wam one pala.Ja ostatnio od pelnego do zaswiecenia rezerwy ok. 490km cykl mieszany chodz jakies 150km z tego to trasa byla.Cos duzo ona pali cos mi sie wydaje????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki duży ma zbiornik paliwa cordoba vario z 99r 1.6 100ps ?Bo niby w

> ksiażce obsługi jest napisane 45litrów.Kiedyś o dziwo ledwo

> rezerwa zaświeciła wlałem 45,5litra.Dzis przejechałem nar

> rezerwie ok. 30km i weszło mi 50 litrow!!Prawie pod sam

> korek.Najpierw odbiło ok. 45 i reszte wlałem powoli.Wczesniej to

> była stacja shell a dzis bp.Czy on ma 55litrow 10 wiecej niz w

> ksiazce?I ile wam one pala.Ja ostatnio od pelnego do zaswiecenia

> rezerwy ok. 490km cykl mieszany chodz jakies 150km z tego to

> trasa byla.Cos duzo ona pali cos mi sie wydaje????

strzelam, że jest to ta sama pojemność baku w polo, cordobie, ibizie, fabii

otóż do baku wchodzi rzeczywiście 45l !

ale jest tzw. odpowietrznik i jest możliwość wlania nawet powyżej 10 litrów więcej niż ma bak (jest to dobre przy długich dystansach, pod warunkiem, że musisz, pokonać spory kawałek trasy, aby ta benzyna która znajduje się w odpowietrzniku się spaliła, bo jeśli tego nie zroisz, a auto będzie np. stało na słońcu to może być nie ciekawie [opary benzyny] )

tak btw. ja wlewam 60 litrów do fabki jak tylko na komputerze pokaże mi 0km a bak wg. producenta i książki obsługi mam 45 litrowy zlosnik.gif

Pozdro 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.