Skocz do zawartości

Popychacze stary typ - wstępna regulacja


Maniek W-wa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam klawiaturkę ze wstępna regulacją i z popychaczemi starego typu.

Wymienialem juz raz te popychcze ale cos mi niektore klepia.

Zauwazylem ze w jednym pękł plastikowy kołnieżyk wiec go wyminiłem i jest ciut lepiej

Chce wymienić cały komplet tylko zastanawiam sie jak te popychacze "ustawić".

Chodzi mi o to , że każdy ma tam jakiś zakres tej kompensacji luzu i nie wiem czy wstępna regulację robić gdy popychacz jest całkowicie schowany (wiekszość oleju spuszczona z popychacza) czy gdy jest "napompowany" olejem.

Boję się, żeby nie okazało sie ze pozniej sflaczeje wink.gif i złapie luz i znow bedzie klepał.

Ale zakręciłem spineyes.gif Mam nadzieje, że ktoś mnie zrozumiał i cos podpowie. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle ile się znam ... to żadnej regulacji nie ma. Jedynym warunkiem jest to, by popychacze przed zamontowaniem były wrzucone na min 24 godz. do oleju ... A regulacja? Jaka regulacja? Chyba że ja czegoś nie wiem ... confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na tyle ile się znam ... to żadnej regulacji nie ma. Jedynym

> warunkiem jest to, by popychacze przed zamontowaniem były

> wrzucone na min 24 godz. do oleju ... A regulacja? Jaka

> regulacja? Chyba że ja czegoś nie wiem ...

Jeśli chodzi o regulację to ja posiadam klawiaturkę ze wstępną regulacją, a co do "regulacji" samego popychacza to kazdy ma maleńki zaworek wiec mozna go "napompować" lub spuścić z niego olej.

Problem w tym ze nie wiem przy jakim "ustawieniu" popychacza regulować klawiaturke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.