Skocz do zawartości

Blaupunkt GTA 4100 vs GTA 400, a moze cos innego?


yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

Stoje przed takim wyborem chyba bo to dosc dobre rozwiązanie w tej klasie cenowej....z tym że 4100 są uzywane, sprzedawca daje gwarancje, 400 są nowe, oczywiscie tez gwar., cena ta sama 290zl + wysylka, pytanie który wybór będzie lepszy, kto miał z nimi do czynienia, czym się generalnie różnią. Wzmaka potrzebuje do napędzania przodu Helix 62...i skrzynki z glosnikiem 25cm GMS model chyba 9250..... a moze ktoś ma inne propozycje w podobnej cenie. Thenx z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również śledzę temat dość poważnie ... skromny.gif

Nastawiałem się początkowo na najnowszą serię GTA 200/400, potem na GTA 2/4 ale z tego co poczytałem, to seria GTA 275/475 jest mocniejsza a przy tym nieznacznie droższa. Mocowo wygląda to tak, że GTA 2/4 ma 55W RMS na kanał natomiast GTA 275/475 ma już 75W RMS na kanał.

Niestety na allegro GTA 475 jest nie do zdobycia oslabiony.gif a w MM kosztuje 599 zł (GTA 275 idzie za 399 zł w MM a na allegro można upolować za 299 zł).

Chciałem pobudować systema opartego właśnie na tych wzmacniaczach i głośnikach PB + sub PB 12" w obudowie BR ale niektórzy odradzają Blaupunkta na korzyść Monacora HPB icon_eek.gif.

No i bądź tu teraz mądry i pisz wiersze ...... spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stoje przed takim wyborem chyba bo to dosc dobre rozwiązanie w tej

> klasie cenowej....z tym że 4100 są uzywane, sprzedawca daje

> gwarancje, 400 są nowe, oczywiscie tez gwar., cena ta sama 290zl

> + wysylka, pytanie który wybór będzie lepszy, kto miał z nimi do

> czynienia, czym się generalnie różnią. Wzmaka potrzebuje do

> napędzania przodu Helix 62...i skrzynki z glosnikiem 25cm GMS

> model chyba 9250..... a moze ktoś ma inne propozycje w podobnej

> cenie. Thenx z góry.

Jak dla mnie to ani realną mocą na kanał ani brzmieniem się te wzmaki nie różnią,w rzeczywistych warunkach odsłuchowych-to jest praktycznie to samo w innych obudowach-obydwa są dobrymi tanimi wzmacniaczami i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie to ani realną mocą na kanał ani brzmieniem się te wzmaki

> nie różnią,w rzeczywistych warunkach odsłuchowych-to jest

> praktycznie to samo w innych obudowach-obydwa są dobrymi tanimi

> wzmacniaczami i tyle.

wlasnie ze czymś muszą sie chyba roznic skoro w tej samej cenie ten jest nówka a ten uzywka... wiem ze 4100 mozna mostkowac na 3 kanały i ma wystarczającą ilość regulacji roznych filtrów itp....pytanie czy ma to wszystko też ten gta400.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze lepiej pomyslec o czyms z CarPowera

No właśnie nie jestem przekonany do CarPower'a czyli de facto Monacora ......

Jedni piszą, że dobre ale fachowcy mówią, że moc mają ale granie niezbyt ......

No i sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.