Skocz do zawartości

Toyoty Corrole Verso do serwisu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis dostalem list z Toyoty ze moje Corolka Verso kwalifikuje sie na akcje do serwisu i to dosc powazna sprawa bo chodzi o bezpieczenstwo.......................... dzieci przewozonych w foteliku na przednim siedzeniu.

Napisali ze jest zle oprogramowanie w komputerze sterujacym poduszkami powietrznymi i w przypadku wylaczenia prawej poduszki zostaje wylaczony pirotechniczny napinacz pasow a nie poduszka.

Wczesnie sie zorientowali ciekawe co by bylo gdybym wiozl dzieciaka (a tak czesto bywalo) i podczas wypadku poducha odpalila ale nie zadzialaly napinacze angryfire.gif

Oczywiscie dopiero pracuja nad nowym programem i niewiadomo kiedy bedzie, a do tego czasu nie wolno przewozic dzieci na przednim fotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz dosc duza wpadka, ja bylem wzywany do wymiany przewodu hamulcowego, mowili ze prawdopodobienstwo jakiegokolwiek awarii jet znikome, ale jadnak jest. Sprawa opisana przez Ciebie to juz powazna wada. Toyota juz nie jest tym czym byla kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to juz dosc duza wpadka, ja bylem wzywany do wymiany przewodu

> hamulcowego, mowili ze prawdopodobienstwo jakiegokolwiek awarii

> jet znikome, ale jadnak jest. Sprawa opisana przez Ciebie to juz

> powazna wada. Toyota juz nie jest tym czym byla kiedys.

W tym przypadku nie ma mowy o prawdopodobienstwie tylko w kazdym przypadku tak jest ze poduch sie nie odlancza.

Ciekawe czy byly wypadki i dlatego sie zorientowali bo ovzywiscie w liscie napisali ze INŻYNIEROWIE TOYOTY CHCIAC ZADBAC O BEZPIECZENISTWO......ITD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.