Skocz do zawartości

No męczyspring reaktywacja


bazyl

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak się nudzę i czytam o springach na necie i takie mi tu ło coś wyskoczyło...

boje_sie.gif

Dariusz KulaTEVEMA Automotiv Sp. z [email protected]. 0048 74 866-38-64TEVEMA AUTOMOTIV Sp. z o.o. ul. Fabryczna 12, 57-350, Kudowa Zdrójtel.074/ 866 38 64fax074/ 866 28 04 e-mail: [email protected], [email protected] Przedsiębirstwo TEVEMA AUTOMOTIV Sp. z o.o. tofirma wchodząca w skład holenderskiej grupy kapitałowej TEVEMA z tradycjami sięgajacymi 1936 r.Jesteśmy znanym producentem sprężyn dla przemysłu motoryzacyjnego. Specjalizujemy się w produkcji sprężyn zawieszeniowych standardowych, jak i sportowych różnego typu. Nasze wyroby wykonane są z wysokiej jakości stali chromowo-krzemowej do wszystkich marek samochodów osobowych. Grupa TEVEMA jest właścicielem marki Jamex, znanego dystrybutora akcesoriów sportowych oraz spręzyn tuningowych. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy,Dariusz Kula, specjalista ds. sprzedaży.

No to nieźle..ponoć ta Tevema robi na zamówienie springi ale tylko wg katalogu a jakiś koleś miał do mnie w tej sprawie dzwonić i nie dzwoni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tam widze ze jamexy robia i tyle, a na zamowienie to Ci tez

> pospring zrobi ale nie beda to progresy

Rozmiawialem z Polspringiem przed zakupem Eibachow. Chcieli ponad 400 zl za komplecik. Zwykle (nie progres), tyle ze obnizone i utwardzone. Troche bez sensu za taka kase screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.