Skocz do zawartości

Głośniki Woofer Phonocar Titanium 165mm 120W RMS 60W


marekmiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno kupiłem radio Pioneer DEH P4800MP. W przednich drzwiach mam zamontowany odseparowany zestaw głośniki Woofer Phonocar Y-Line 165mm (90W RMS 35W), plus fabryczne wysokotonowe głośniki Philipsa, zwrotnice, drzwi wygłuszone. Z tyłu w fabrycznych miejscach mam założone głośniki Woofer Phonocar Y-Line 130mm (70W RMS 25W) . Zakupu dodatkowego wzmacniacza nie planuje. Ogólnie jestem zadowolony z w/w zestawu, jednak głośniki przy 1/3 mocy radia zaczynają już „charczeć” wyraźnie słychać że brakuje im mocy. Pomyślałem że może wymienił bym przedni zestaw na PhonocarTitanium165 (120W RMS 60W). Pytanie, czy wymiana głośników na Phonocar Titanium doda mojemu zestawowi mocy, czy głośniki z serii Titanium zagrają głośniej od serii Y-Laine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu też zastanawiałem się nad kupnem głośników i czytając forum doszedłem do wniosku, że Phonocary Y-line to badziew. Titanium już powinny zagrać. Osobiście kupiłem signaty L 16 i jestem zadowolony. Poczytaj opinie na forum signat kontra titanium. Jeżeli nie planujesz zakupu wzmacniacza to po założeniu porządnych wooferów zapomnij o głośnikach z tyłu poprostu będziesz musiał ustawić fader na przód i bardzo wysoko kręcić radio dopiero wtedy zaczną woofery grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.