Skocz do zawartości

Nowe DUCATO


QuikSilver

Rekomendowane odpowiedzi

> a z jaką wersją nadwoziową ??

Wiec tak zamowilem wersje 100 konna bo ona posiada lancuch rozrzadu a nie tek jak mocniejsze pasek

Wyposazenie to ABS jakies ASR ( chyba cos zeby przy ruszaniu sie nie slizgal albo to blkoada mechanizmu roznicowego) pozniej elektryczne szyby, elektryczne podwojne lusterka i podgrzewane, i jakies tam pierdulki.

Wersja zabudowy to kontener 3,6 x 2,1 x 2,1 to sa zewwnetrzne wewnatrz bedzie o 5 cm mniej. Kontener z drzwiami po boku.

Zabudowe robia w bielsku i drzwi boczne sa gratis dlatego ze jest to pierwsze nowe ducato na ktorym robia taka zabuudowe

W sumie wyniesie mnie to niecale 90 tys zl brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiec tak zamowilem wersje 100 konna bo ona posiada lancuch rozrzadu a

> nie tek jak mocniejsze pasek

to tak jak mój samochód też ma lancuch rozrządu smile.gif

> Wersja zabudowy to kontener 3,6 x 2,1 x 2,1

no to będzie troszke miejsca i tak jak w teledysku Madonny będziesz go wykorzystywał

270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to tak jak mój samochód też ma lancuch rozrządu

> no to będzie troszke miejsca i tak jak w teledysku Madonny będziesz

> go wykorzystywał

hehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif

Chcialem renault dostawcze

Ale fiat zaproponowal o 20 tys taniej wiec bedzie fiat

Mi sie te auto wogule nie podoba ale to pracownik bedzie nim jezdzil z towarem ( meblami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcialem renault dostawcze

> Ale fiat zaproponowal o 20 tys taniej wiec bedzie fiat

> Mi sie te auto wogule nie podoba ale to pracownik bedzie nim jezdzil

> z towarem ( meblami )

jeśli szukasz pracownika który będzie jezdził nowym samochodem to dobrze trafiłeś biglaugh.gifbiglaugh.gifswiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcialem renault dostawcze

> Ale fiat zaproponowal o 20 tys taniej wiec bedzie fiat

> Mi sie te auto wogule nie podoba ale to pracownik bedzie nim jezdzil

> z towarem ( meblami )

to znaczy że sprzedali Ci za 45 tysięcy :> podwozie ? czy to mi Reno dobrze proponuje Masterka 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzis widzialem nowego Boxera rozni sie od Ducato tylko detalami z

> zewnatrz a jak jest w środku ??

odbieram nowego boxerka na poczatku grudnia .......... byłem go oglądnąć w serwisie

( ducato też oglądałem..) , różnice jak wiadomo dotyczą atrap,znaczków,wyposażenia ,

boxer ma w standardzie półkę pod podsufitką ( w ducato trzeba dopłacać ) , różni się kolorystyka obić no i silniki ..........

testowałem 2,2 Hdi 120 KM 6 biegów wrażenia pozytywne ,elstyczny,bardzo cichy

( osiagi mnie nie zaskoczyły bo aktualnie mam 2.8 Hdi ) ,poprawili znacząco promień skretu ............ zresztą całe zawieszenie przednie jest przeprojektowane : inne wahacze,kolumny mc persona, ( ale nie zmienili fotela kierowcy sciana.gif ma dalej za krótkie siedzisko ...) , wspomaganie wydajniejsze ze zmienną siłą , mniejsza kierownica ................ wrażenia ( jak zawsze w nowym ) pozytywne .... zobaczymy jak będzie z awaryjnością ...........????

ps chciałem zamówić 3,0 Hdi ale będzie dostępny po nowym roku niestety ...... sciana.gif

cena jaką mi zaproponowano za wersję długą wysoką ( nie max ) to 78600 netto

i to była najlepsza propozycja z trójki PSA ( najwięcej chciał Citroen prawie 90 netto )

ok.gif

277596292-ScreenHunter_002.jpg277596292-ScreenHunter_003.jpg277596292-ScreenHunter_004.jpg

post-35458-14352474497398_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.