Skocz do zawartości

Problem z LPG


PTR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż mam instalacje landi LES 98 założoną w poldku 1.6 na monowtrysku. Instalacja ma ok. 90tys. km przelatane i jest z nią pewnien problem, mianowicie auto w czasie jazdy jak i postoju samo przełączą się na benzyne po czym albo jak to jest na postoju gaśnie albo jak to jest w czasie jazy spowrotem wraca na gaz po paru cyknięciach elektrozaworów. Sprawdziłem już 2 przewody zasilające kompa i mase. Dziś sprawdzałem przewód do sterowania elektrozaworami oraz przewód sygnałowy z cewki do komputera od gazu. Okazało się że to nie brak napięcia ani brak sygnału z cewki jest przyczyną. I tu pomysły mi się skończyły pad.gif Cała sprawa jest o tyle dziwna że niema żadnej reguły jak często i kiedy się to dzieje czasem zadrzy się to przy 100km/h czasem przy 40km/h na równej i na nierównej się zdarza. Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to chętnie posłucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może szwankować sam sterownik. Ale generalnie na 100% coś z

> elektryką.

dziś gazownik wyjął płytke i na szybko obejrzał jedyne co było to lekko okopcone w okolice minusa. Ale jutro chyba sam ją dokładne obejrze. Ile taki sterownik kosztuje? crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziś gazownik wyjął płytke i na szybko obejrzał jedyne co było to

> lekko okopcone w okolice minusa. Ale jutro chyba sam ją dokładne

> obejrze. Ile taki sterownik kosztuje?

no to jak okopcone to nie świadczy to dobrze, nie znam ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.