Skocz do zawartości

Sprezynki ??


LuQaSzEk

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy takie sprezynki beda pasowaly do mojego astralota ??Samochodzik

> strasznie siedzi tylem wiec pomyslalem o czyms takim ?? Astra

> 1.4 8v 96 r hatchback ;D

> http://moto.allegro.pl/item133896418_sprezyny_nexia_stan_idealny_real_foto_.html

Beda pasowały! Mam takie sam, sadeczka wyższe od orginałów i napewno twardsze. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygladaja jak z astry , daewo mialo identyczne jak opel ale moze znim kupisz spytaj sie jakiej sa firmy i czy cena za 2 szt jezeli za jedna to odpusc.

jezeli chcesz podniesc tyl i utwardzic to polecasm sprezyny NK ( 90pln/szt)- mam u siebie i moja asterka podniosla sie o jakies 4-5 cm i stwardniala i to znacznie. kolega zalozyl w swojej killeny i dupa nawet o 1cm nie poszla w gore !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za 2 szt..wlasnie sie nad nimi zastanawiam bo juz dlugo na tych sprezynkach chyba juz nie dam rady.. co wiekszy spiacy to zwalniam normalnie do 5 km/h zeby.GIF bo sie boje o tlumiki zeby.GIF dzieki za odpowiedzi aaa i jeszcze jedno prosil bym o opinie tych gumek wkladanych w sprezynki .. czy moge na tym pojezdzic z 2 miesiace przed zakupem nowych sprezyn ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja ctez miałem te podkładki gumowe ,auto moze sztywniejsze ale tak

> poskakujace troche wiec wyciagłem narazie

No fakt lekko skacze ale nie miałem wyjścia bo nie mogłem do twojego miasta wjechać z 4 osobami na pokładzie(5 od Komornik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.