Skocz do zawartości

Pogrzewanie foteli


akonior

Rekomendowane odpowiedzi

No tak się składa że tej opcji w mojej alfie nie ma. A że skóra jest to przed zimą trzebaby pogrzewanie foteli założyć! Moje pytanie brzmi czy ktoś wie gdzie takie maty wraz ze sterowaniem można kupić. Na allegro jest tylko jedna oferta a na zagranicznych aukcjach jakos nie moge sie doszukać. Może ktoś wie jaka polska firma produkuje/ sprzedaje cos takiego?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale dołacze sie z pytaniem:

> Czy nie bezie problemu jak maty podłacze pod zasilanie z gniazda zapalniczki? Nie wywali bezpiecznika?

Nie powinno być problemu pod warunkiem, że moc grzewcza maty nie przekracza 150W, bo na dostarczanie takiej mocy jest obliczone gniazdko. Przynajmniej tak mam napisane na zaślepce w bagażniku. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak się składa że tej opcji w mojej alfie nie ma. A że skóra jest

> to przed zimą trzebaby pogrzewanie foteli założyć!

A wiesz, że ogrzewanie foteli negatywnie wpływa na ruchliwość plemników. sick.gif Jak ktoś ma jakiekolwiek problemy z jakością nasienia, to się może nieźle urządzić. zlosnik.gif Żadne prezerwatywy, globulki i inne cuda antykoncepcyjne nie będą potrzebne - wystarczy sobie jądra podgrzać w aucie. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak się składa że tej opcji w mojej alfie nie ma. A że skóra jest

> to przed zimą trzebaby pogrzewanie foteli założyć! Moje pytanie

> brzmi czy ktoś wie gdzie takie maty wraz ze sterowaniem można

> kupić. Na allegro jest tylko jedna oferta a na zagranicznych

> aukcjach jakos nie moge sie doszukać. Może ktoś wie jaka polska

> firma produkuje/ sprzedaje cos takiego?!

My mamy skóre, ale foteli podgrzewanych nie mamy, ale jakoś nam w tyłki nie jest zimno. smile.gif

coś zmarzluch jesteś biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, moje auto stoi w zimie pod gołym niebem... jak tak sie rano wsiada na 20sto stopniowym mrozie to jest problem czasami smile.gif A tak, zapale auto, włącze pogrzewanie i zanim szybki odśnieże to już się miło siada! O ruchliwość plemników sie nie martwie, to tylko doraźne grzanie ma być! No ale co, nikt nic nie wiem na temat jakiegos producenta, importera tych mat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiesz, że ogrzewanie foteli negatywnie wpływa na ruchliwość

> plemników. Jak ktoś ma jakiekolwiek problemy z jakością

> nasienia, to się może nieźle urządzić. Żadne prezerwatywy,

> globulki i inne cuda antykoncepcyjne nie będą potrzebne -

> wystarczy sobie jądra podgrzać w aucie.

A zamrozone mogą w stanie hibernacji przetrwać latami zlosnik.gif Tak więc sex zimą to tylko na podgrzewanych fotelach devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.