Skocz do zawartości

Proszę info na temat VECTRA B 1,7 Isuzu


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Autko z rocznika 97, sedan, przebieg do 200 kkm raczej realny bo znam właścicielkę z wyposażenia ABS podusia i jeszcze kilka drobiazgów - ma klime, ponoć działająca (Brak bonusów typu szybki i lustereczka) Moja pytanie: Ile pali takie maleństwo w mieście i na trasie i czy opłacałoby mi się zamienić za Asterkę ten sam rocznik 1,4 16V troszkę lepiej "wypasioną" grinser006.gif przebieg tez do 200 kkm. Co ile zmienia się olej w tym silniczku i jak ze świeczkami. Oczywiście bez dopłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Autko z rocznika 97, sedan, przebieg do 200 kkm raczej realny bo znam

> właścicielkę z wyposażenia ABS podusia i jeszcze kilka

> drobiazgów - ma klime, ponoć działająca (Brak bonusów typu

> szybki i lustereczka) Moja pytanie: Ile pali takie maleństwo w

> mieście i na trasie i czy opłacałoby mi się zamienić za Asterkę

> ten sam rocznik 1,4 16V troszkę lepiej "wypasioną" przebieg tez

> do 200 kkm. Co ile zmienia się olej w tym silniczku i jak ze

> świeczkami. Oczywiście bez dopłat.

W vectrze b silnik isuzu jest identyczny jak w astrze f. Na trasie pali 5-6 litrow. W miescie do 8. vectra jest troche ciezsza od astry wiec to spalanie bedzie raczej w gornych granicach, tez zalezy jak kto jezdzi. Olej zmienia sie wedlug ksiazki co 7000km, ale jak sie ma dobry to mozna znacznie dluzej. Swieczki to podstawa, bez nich nie zapalisz, jak sa ok, to nie ma rzadnych problemow, nawet najsilniejsze mrozy. A i co sam ostatnio doswiadczylem, w tych silnikach lubią padac alternatory, taka przypadlosc gdyz sa produkcji hitachi. Silnik lubi sobie tez pocieknąć z pokrywy zaworów. Ale co najwazniesze motor ten ma porzadną pompe bosha, oraz komory wirowe w głowicy, dlatego swietnie łyka rozne paliwa alternatywne typu OO, OR, itd. W prosty sposób mozna tez wycisnąc z niego sporo wiecej powera grinser006.gif, wystarczy pogrzebac troche przy turbinie i pompie. Szczerze mowiac jesli ktos sie chce z toba zamienic to sie nie zastanawiaj. Diesel to diesel, mimo ze ropa ma byc drozsza niz benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.