Skocz do zawartości

Letnie 195/60/R15 a na zime co?


beny10

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Zdaje sobie sprawe ze od jakiegos czasu walkujemy to na forum, ale prosze o indywidualna pomoc smile.gif

Astra II 2.0 DI 16v - jakie sa zalecane rozmiary opon na zime do tego auta?

Jezdze na 195/60/R15 na alu 15". Jaki rozmiar wciagac na zime? Jakie mam możliwości manewru na tych felgach (jak sprawdzic jakie par. maja felgi?)

A jakie gdybym zdecydowal sie kupic gumy wraz ze stalowymi felgami?

z gory dzieki za pomoc badz linke do jakiejs strony z niezbednymi informacjami dla begginera...

pozdr. beny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wystraczy poszukac , kilka dni temu ten temat byl przerobiony na wszystkie mozliwe sposoby.

otoz nic ci sie nie stanie jak zostanisz przy rozmiarze ktory masz jako letni. ale ze w zimie lepiej zalozyc opony wezsze- lepsze wlasciwosci jedne- a dlaczego to poszukaj w wyszukiwarce nie chce sie powtarzac. zaloz 185/65/15 i bedzie wszytko ok jest to zamiennik za ten ktory masz obecnie i polecany tez w ksiazce serwisowej i chyba tanszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jezdze w zimie na 185/65/15 i uwazam z e to jest dobry

> pomysł na zime w leci emam takie same a jak si ejezdzi na

> 195/60/15 w lecie

Oststnio pojechłem zamówic zimówki BF Goodrich Do Norauto . Mówie kolesiowi że na lato mam 195/55/15 a na zime chce z rozmiaru14 siega po ksiazke i sie pyta króry rok pr. Ja na to gr.94 a on twierdzi że wys.70 napewno niepasi tylko 65 wiec biore juz takie 175/65/14 zlosnik.gif

---------------

Astra gr.94r 1.6 16V

159kkm Hb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.