Skocz do zawartości

tarcze i klocki


marcin2222

Rekomendowane odpowiedzi

> jaki jest najlepszy zestaw ( chodzi o skuteczność hamowania )

> oczywiście do pandy

Tarcze Brembo Max 08.5085.75 rowkowane

+ klocki Ferodo FDB1630 dedykowane do Pandy

Mam taki zestaw już 30 tys. km Nie piszczą, świetnie hamują,

nie zużywają się zbyt szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tarcze Brembo Max 08.5085.75 rowkowane

> + klocki Ferodo FDB1630 dedykowane do Pandy

> Mam taki zestaw już 30 tys. km Nie piszczą, świetnie hamują,

> nie zużywają się zbyt szybko.

Mam takie same tarcze i klocki Remsy (czerwone czy jakoś tak - Wisnia wie lepiej jakie mam zlosnik.gif ) i również polecam. Polepszenie hamowania wyraźnie odczuwalne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie same tarcze i klocki Remsy (czerwone czy jakoś tak - Wisnia

> wie lepiej jakie mam ) i również polecam. Polepszenie

> hamowania wyraźnie odczuwalne

yyyy.... kolorami to z tego co pamietam Ferodo oznacza swoje klocki. Remsa to ma takie zwykle byle jakie klocki pasujace glownie do SC, a jako ze panda ma takie klocki jak SC (znaczy sie ksztalt) ino ciensze o pare mm to remse tez mozna wlozyc smile.gif Pasuje do zaciskow a te pare mm na nacinanych tarczach sie przyda zawsze, zwlaaszcza jak sie duzo jezdzi po miescie (co zwieksza liczbe nacisniec na hamulec).

Tak wiec polecam tarcze brembo max nacinane i klocki remsa. Mam takie juz od okolo 26-27 tys km i nie zauwazylam zeby klocki jakos bardzo sie wytarly nawet a kazali mi spece uwazac smile.gif

ooooo tutaj mozna na te klocki zerknac i poczytac nawet conieco i sprawdzic jakie pasuja zeby znowu w sklepie kitu nie wcisneli komus smile.gif

aha i gdzies tu ktos napisal ze remsy piszcza. W polaczeni z tarczami brembo max nie piszcza a od ferodo sa sporo tansze (wystraczy ze tarcze drogie jak czort) wiec mozna zalozyc bez obaw smile.gif

uf, sie rozpisalam, przepraszam jak cos jest niezrozumiale wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.